مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: توسعه سرمایه گذاری با وجود زیرساخت ها محقق می شود.

به گزارش تبریزمن، محسن خادم عرب باغی ظهر سه شنبه با بیان اینکه یک هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال برای تامین زیرساخت های منطقه آزاد ارس در سالجاری هزینه شده است، بر ضرورت تامین زیرساخت های مورد نیاز قبل از واگذاری اراضی به سرمایه گذاری تاکید کرد.

عرب باغی صیانت از سرمایه گذاری های صورت گرفته را وظیفه همگانی دانست و با اشاره به اینکه بیش از ۳۱۰ واحد تولیدی و صنعتی فعال و ۳۲ شرکت تولیدی خارجی در ارس فعالیت دارند، گفت: یکی از نیازهای اساسی ارس برای تداوم مسیر توسعه، وجود پایگاه های امداد و نجات و آتش نشانی مجهز در نقاط مختلف این منطقه است و این مرکز با هدف ارایه خدمات در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت احداث و تجهیز شده است.

وی اعتبار هر منطقه آزاد را به سرمایه گذاری خارجی انجام شده در آن دانست و افزود: وضعیت سیاسی بسیار خوبی در پیش روی کشور وجود دارد و برای بهره برداری از این موقعیت مذاکرات خوبی با هیات های اقتصادی خارجی انجام داده ایم.

عرب باغی امنیت و سلامتی را بزرگترین نعمت خداوند عنوان کرد و گفت: خداوند را شاکر هستیم که در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی و به برکت وجود ملت باعزت و شهیدپرور، امنیت و اقتدار ایران مزیتی بزرگ برای سرمایه گذاری های خارجی بوده و آینده خوبی در پیش رو دارد.

شایان ذکر است ساختمان مرکزی امداد و نجات و آتش نشانی منطقه آزاد ارس با حضور فرمانده سابق سپاه عاشورا، مدیرعامل و معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد ارس، امام جمعه و فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان جلفا، خانواده های شهدا و ایثارگران، سرمایه گذاران و اقشار مختلف افتتاح شد.

بر اساس این گزارش ساختمان جدید مرکز فرماندهی امداد و نجات و آتش نشانی منطقه آزاد ارس با زیربنای ۲ هزار متر مربع و با ۳۰ میلیارد ریال در کمتر از یک سال توسط سازمان منطقه آزاد ارس بنا شده است. این ساختمان با رعایت تمامی استانداردهای بین المللی و تجهیز به امکانات مدرن امداد و نجات و آتش نشانی در موقعیت مناسب دسترسی به مناطق مسکونی، صنعتی، تجاری و ترانزیتی قرار دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :