فرماندار تبریز با اشاره به تامین و تحویل قیررایگان از طرف دولت جهت آسفالت معابر و راه های روستائی ، گفت: رویکرد اساسی دولت تدبیر و امید توسعه و آبادانی روستاهاست .

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی فرمانداری تبریز ، رحیم شهرتی فر در جلسه ای با حضور بخشدار مرکزی تبریز، مسئولان ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی راه و شهر سازی و شهرداری تبریز گفت : ۸ هزار تن قیر رایگان از طریق اداره راه وشهرسازی شهرستان تبریز درخواست شده بود که از این مقدار۶ هزار و ۵۰۰ تن تایید شده و۵ هزار و ۷۰۰ تن قیر برای اجرای پروژه های راه روستایی و خروجی شهرها و روستاها تحویل شده است.

وی با اعلام اینکه در بخش مرکزی تبریز و بخش خسروشاه با قیر رایگان تحویلی افزون بر ۱۲۰ هزار تن آسفالت ریزی خواهد شد ، افزود: مطابق برنامه ریزی انجام گرفته بنیاد مسکن انقلاب اسلامی معابر فرعی و محدوده داخلی روستاها و دهیاری ها نیز معابر اصلی روستاها را با استفاده از قیر رایگان آسفالت ریزی خواهند کرد و کنترل کیفیت نیز برعهده اداره راه وشهرسازی شهرستان تبریز است.

شهرتی فرگفت : در نیمه سال جاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۷۲ هزار ۱۲۸ متر مربع در محدوده ۱۳ روستای تبریز را با اعتبار ۱۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اجرا کرده است که در هفته گرامیداشت دولت بهره برداری می شود.

وی با بیان اینکه در اجرای این پروژه ها ، شهرداران مناطق کلانشهر تبریز و سازمان عمران شهرداری نیز همکاری خواهند داشت ، افزود: به غیر از هزینه قیر رایگان هزینه اجرای پروژ های در دست اقدام افزون بر ۷۰ میلیارد ریال خواهد بود که در واقع گفت: با احتساب هزینه قیر رایگان اهدایی از طرف دولت بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه آسفالت ریزی در روستاهای شهرستان تبریز است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :