به گزارش تبریزمن، در آستانه بازی حساس نیمه نهایی جام حذفی، تجار تبریزی دست به کار شدند و به هر یک از بازیکنان تراکتور ۴ سکه طلا دادند که این پاداش بین بازیکنان سرخپوش تقسیم شد.

گفته میشود کادرفنی تراکتور نیز پاداش جداگانه ای دریافت کردند تا روحیه قرمزپوشان برای رقابت با استقلال شرایط مناسبی داشته باشد.

همچنین شنیده میشود که مقرر شده است در صورت پیروزی سرخ های آذربایجان در دیدار فردا پاداش برد این دیدار نیز بلافاصله پس از بازی در رختکن پرداخت شود.

امیر قلعه نوعی در نشست خبری قبل از بازی با استقلال، در خصوص پرداخت سکه ها از سوی باشگاه تراکتور اظهار داشت: این سکه ها از سوی یکی از دوستان من که اهل تبریز و هم شهری شما می باشد پرداخت شده است. این کار به خاطر اینکه وی با من دوست می باشد صورت نگرفته و وی به خاطر تراکتورسازی و اینکه فرزند آذربایجان می باشد چنین کاری کرده است.

طبق آخرین شنیده ها تنی چند از بازاریان و تجار ورزش دوست آذربایجانی در روزهایی که مدیران تراکتور توانایی حل مشکلات مالی را ندارند تمام سعی خود را کرده اند تا با حمایت از تیم محبوبشان جام قهرمانی حذفی را دوباره به تبریز بیاورند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :