به گزارش تبریزمن، امیر قلعه نویی پس از نشست مطبوعاتی امروز و پیش از بازی تیم های تراکتورسازی و ملوان، درباره قسمتی از سخنان از خود که مربوط به واگذاری تیم تراکتورسازی بود می گوید: من فکر می کنم این قسمت از سخنان بنده دچار سوء تعبیر شده است، منظور من از بیان صحبتی که کردم فروش باشگاه تراکتورسازی نبوده است، بلکه من خواستم بگویم بخش خصوصی باید وارد میدان شود و به کمک این تیم بیاید.

سرمربی تراکتورسازی ادامه می دهد: من نگفتم باید این تیم واگذار شود بلکه هدف بنده از طرح سخنانم این بود که بخش خصوصی هم به پیشرفت اهداف این تیم کمک کند و از نظر مالی به یاری تراکتورسازی بیاید و گوشه ای از کار را بگیرد و همه تلاش کنند تا قسمتی از مشکلات باشگاه بزرگی مانند تراکتورسازی حل و اهادفش محقق شود.

او در پایان گفت: همه می دانند تراکتورسازی شناسنامه این خطه است، مردم خون دل خوردند و تلاش زیادی کردند تا این تیم این وجهه را پیدا کند و به قدرت و بزرگی اکنون برسد بنابراین واگذار کردن تیم هایی مانند تراکتورسازی اشتباه است و مسلما کسی نمی تواند به آن فکر کند، بدون تردید صاحبان اصلی این تیم مردم هستند.

همچنین کاظم شهریاری مدیر روابط عمومی و رسانه ای باشگاه تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص واگذاری تراکتورسازی به بخش خصوص که از دیروز داغ ترین موضوع مورد بحث هواداران در فضای مجازی شده است، گفت: من هیچ اطلاعی از این موضوع ندارم. صحبت های انجام شده به مسئولین بلند پایه باشگاه مربوط می شود چرا که تصمیم گیرنده آنها هستند.

وی ادامه داد: شما باید از هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه این سوال را بپرسید تا بهتر پاسخ سوالتان را بگیرید. قطعا هر تصمیمی گرفته شود برای بهبود وضعیت تیم است و خوشبختانه باشگاه تا به اینجای کار با قدرت پیش آمده و تا پایان فصل نیز با همین انرژی و حمایت ادامه خواهد داد.

شهریاری در خصوص حضور هواداران در بازی امروز اظهار داشت: حضور هواداران قطعا روی بازیکنان حریف و بازیکنان تیم ما تأثیر خواهد گذاشت. هواداران همیشه ما را شرمنده کرده اند. امیدواریم امروز نیز بار دیگر با حضور پرشور خود و تشویق هایی منحصر بفردی که دارند بار دیگر از تیم محبوبشان حمایت کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :