فرماندار تبریز گفت: در عالم ورزش خصوصاً درکشتی جوانمردی و پهلوانی موج می زند پس در ورزش توطئه، خیانت وحق کشی جایی ندارد.

به گزارش تبریزمن،

  رحیم شهرتی فر ظهر امروز در جمع مردم باسمنج که برای حمایت از پهلوان پرویز هادی به فرمانداری تبریز مراجعه کرده بودند، گفت: این جای خوشبختی است که مردم آذربایجان به مسائل ورزشی و فرهنگی اهمیت می دهند.

فرماندار تبریز با بیان اینکه مایه افتخار است از استان وشهرستان ما یک پهلوان جوان، با اخلاق و با ادب در ورزش کشتی در ایران وجهان افتخارات زیادی را کسب کرده است، گفت: در ورزش کشتی جوانمردی وپهلوانی موج می زند ودر این ورزش توطئه، خیانت وحق کشی جای ندارد.

شهرتی فر گفت: کشتی گیران منش پهلوانی دارند و نباید فدراسیون محترم کشتی اجازه بدعت غلط در این ورزش را بدهد و مردم ورزش دوست استان وشهرستان از طریق ممکن خواسته برحق خود را به گوش مسئولین مربوطه برسانند.

فرماندار تبریز افزود: حق کشی در عالم ورزش ومخصوصاً در ورزش کشتی معنا ندارد و فدارسیون کشتی نباید اجازه حق کشی در عالم ورزش جمهوری اسلامی را بدهد و مردم باسمنج با این حرکت حق خود و ورزشکار خودشان را طلب می کنند که در این راستا ازکلیه مسئولین مربوطه و۱۷ نماینده محترم استان در مجلس شورای اسلامی  درخواست می کنیم تا با تمام توان وتلاش خود از حق پهلوان پرویز هادی حمایت کنند.

شهرتی فر در آخر با اشاره به اینکه پرویز هادی می تواند در صحنه المپیک برای کشورمان افتخار آفرینی کند، گفت :  انتظار داریم حق پهلوان ورزیده وآماده خاک آذربایجان در عالم ورزش ضایع نشود و دوباره شاهد افتخار آفرینی این کشتی گیر نامی  برای کشور و استانمان باشیم .

اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی نیز در این تجمع مردمی در تماس با فرماندار تبریز خطاب به مردم باسمنج گفت: پهلوان پرویز هادی عزیز ماست و همه ما به دنبال دفاع از حق آقای هادی تمام تلاش خود را خواهیم کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :