مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز برگزاری دربی تبریز در هفته دوم لیگ را عامل تحرک دو تیم دانست.

به گزارش تبریزمن به نقل از سایت باشگاه گسترش فولاد، غلامرضا سمندر، با اشاره به عملکرد قابل قبول تیم فوتبال گسترش فولاد در هفته اول لیگ برتر مقابل سایپا اظهار داشت: با توجه شرایط عمومی تیم ها در شروع لیگ و اینکه اغلب تیم ها دوره بدنسازی خود را پشت سر گذاشته اند، نمی توان ارزیابی مناسبی از عملکرد تاکتیکی تیم داشت و برای دست یافتن به این منظور،  باید منتظر گذشت چند هفته از مسابقات باشیم.

سمندر با تاکید بر شرایط آمادگی شاگردان فراز کمالوند، ابراز داشت: بازیکنان خوبی برای این فصل جذب تیم شده اند و علیرغم مشکلات، شرایط برگزاری اردوی های آمادگی تیم بصورت کامل براساس خواسته های کادرفنی طی شد.

وی در ادامه با بیان اینکه انجام بازی اول لیگ مقابل سایپا برای هر تیمی مشکل بود، اظهار داشت: تیم ما در این بازی با در نظر گرفتن شرایط کلی، عملکرد قابل قبولی داشت و قطع برق و وقفه ایجاد شده در این مسابقه نیز تاثیر یکسانی بر تیم ها داشت و امیدواریم که شاهد تکرار چنین مشکلاتی در ادامه رقابت ها نباشیم.

سمندر با اشاره به برگزاری  سمینار مدیریت حرفه ای فوتبال با همکاری سازمان لیگ فوتبال ایران و با حضور دو تن از مدیران فوتبال ایتالیا،  اظهار داشت: ابتدا لازم میدانم که از بابت برگزاری این سیمنار از مسئولان سازمان لیگ تشکر کنم. زیرا که مباحث مطرح شده در این سمینار، بسیار مهم و کارگشای مسایل جاری فوتبال کشورمان مانند وضعیت تنظیم قراردادهای بازیکنان و امور بازاریابی باشگاه ها، است. وی در ادامه افزود: امیدوارم در آینده نیز شاهد برگزاری هر چه بیشتر این قبیل جلسات باشیم.

مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز درخصوص بازی هفته دوم مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: برگزاری دربی در هفته دوم طبیعتا شاید بدلیل عدم آمادگی کامل تیمها، از لحاظ فنی و تاکتیکی از کیفیت بالایی برخوردار نباشد اما بی تردید این دیدار عامل تحرک بیشتر دو تیم و سکوی ارتقای آمادگی تاکتیکی خواهد شد.

سمندر با بیان اینکه دربی های تبریز از لحاظ تاکتیکی به بلوغ رسیده است، اظهار داشت: توقع هواداران فوتبال تبریز و اهالی فوتبال کشور از دربی تبریز ، امسال نسبت به سالهای گذشته بیشتر شده و امیدواریم در دیدار جمعه این هفته ، شاهد رقابت جذاب و جوانمردانه دو تیم باشیم.

غلامرضا سمندر با ابراز امیدواری نسبت به ارایه بازی تماشاگر پسند از سوی دو تیم اظهار داشت: جذب حداکثری هوادار به ورزشگاه مستلزم ارایه بازی جذاب تکنیکی و تماشگر پسند از سوی دو تیم در دربی روز جمعه است و مطمئنا کسب نتیجه حداکثری نیز مدنظر کادر فنی دو تیم خواهد بود.

مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در پایان اظهاراتش از تمامی هواداران پرشور فوتبال تبریز جهت حضور در دیدار جمعه دعوت کرد و عنوان داشت: انشاالله با حضور پرشور هوادران و ارایه بازی زیبا از سوی دو تیم، شاهد دربی جذابی خواهیم بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :