به گزارش تبریزمن، در سومین دیدار از هفته سی و یکم لالیگا اسپانیا، بارسلونا در ورزشگاه رامون سانچز به مصاف سویا رفت که در نهایت با تساوی ۲ بر ۲ متوقف شد.

بارسلونا با این تساوی که در این دیدار به دست آورد فاصله اش با رئال مادرید تیم دوم جدول را به عدد ۲ رساند و ادامه رقابت های لالیگا را حساس تر کرد.

در این دیدار ابتدا بارسلونا با گل زیبای لیونل مسی در دقیقه ۱۴ پیش افتاد. و در ادامه نیمار ستاره برزیلی بارسا موفق شد روی یک ضربه ایستگاهی زیبا به گل برسد. کار تا حدودی برای شاگردان لوئیس انریکه آسان شده بود اما اور بانگا در یک غافل گیری موفق شد از پشت محوطه جریمه با یک شوت سرکش دروازه براوو را باز کند. در نهایت نیمه نخست این دیدار با پیروزی ۲ بر یک بارسا به اتمام رسید.

در نیمه دوم مهاجمان بارسلونا کاملا از کار افتاده بودند و این تیم سویا بود که سوار بر بازی به حملات خود دامن می زد. موقعیت های اندکی برای بارسلونا پیش آمد اما با بی دقتی آنها، توپ ها را به گل تبدیل نشد.

یا توجه به زمانی های پایانی بازی سویا فشار را روی دروازه بارسلونا بیشتر کرده تا اینکه گامرو در دقیقه ۸۴ گل تساوی را برای سویا به ثمر رساند.

با این تساوی فاصله امتیاز بارسلونا و رئال مادرید با عدد ۲ کاهش یافت تا اینکه رئالی های برای کسب عنوان قهرمانی امیدوار باشند. رئال در اولین دیدار این هفته موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر ایبار را شکست دهد.

بارسا با این تساوی ۷۵ امتیازی شد و سویا ۶۲ امتیازی و شانس خود را برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا را کماکان حفظ کرد.

1

barcelona-players-39287

barcelona-players-39288

jeremy-mathieu-and-victor-vitolo-39356

lionel-messi-(r)-luis-suarez-(l)-and-xavier-hernandez-39342

lionel-messi-39331

lionel-messi-and-neymar-39354

lionel-messi-and-neymar-39307

luis-enrique-39341

luis-suarez-39340

neymar-39325

sevilla-fc-players-39355


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :