به گزارش تبریزمن، تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، در اولین بازی سال ۹۴ خود، امتیاز ارزشمندی را از اصفهان به ارمغان آورد.

تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در ایستگاه بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر، مقابل ذوب آهن اصفهان قرار گرفت و موفق شد میزبان خود را متوقف کند.

بازی بین دو تیم ذوب آهن و گسترش فولاد، از ساعت ۱۷:۰۰ امروز (شنبه) با سوت علیرضا فغانی در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان آغاز شد.

تیم فوتبال ذوب آهن در این مسابقه با ترکیب رشید مظاهری، کارلوس سانتوس، هادی محمدی، قاسم دهنوی، قاسم حدادی فر، مرتضی تبریزی، علی حمام، مهرداد قنبری، ولید اسماعیل، مهدی رجب زاده و کاوه رضایی به میدان رفت و گسترش فولاد تبریز نیز با ترکیب داود نوشی صوفیانی، امید نظامی پور، لئوناردو پیمنتا، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی، مگنو باتیستا، محمدامین درویشی، سیدمحسن حسینی، دیه گو اولیویرا، محمد ابراهیمی و جابر انصاری وارد میدان شد.

دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که نیاز زیادی به سه امتیاز مسابقه داشتند و ذوب آهن برای حضور در جمع مدعیان و گسترش فولاد برای فرار از منطقه خطر وارد میدان شد و در نیمه نخست مسابقه، بازی پایاپایی از سوی هر دو تیم به نمایش گذاشته شد.

اما در نیمه دوم، تیم ذوب آهن بازی بهتری ارائه داد، اما موفق نشد دروازه حریفش را باز کند و این مسابقه، در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید و شاگردان فراز کمالوند، یک امتیاز ارزشمندی را از اصفهان به ارمغان آوردند.

ذوبی ها با این تساوی، ۳۸ امتیازی شدند و در جایگاه ششم باقی ماندند و گسترشی ها نیز با دریافت یک امتیاز این بازی، ۲۳ امتیازی شدند و در جایگاه سیزدهم جدول رده بندی باقی ماندند.

گفتنی است داور مسابقه، به مرتضی اسدی و داود نوشی صوفیانی از گسترش فولاد کارت زرد نشان داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :