رئیس کانون هواداران باشگاه فولادخوزستان با بیان این‌که متاسفانه فعالیت‌های کانون متوقف شده است، گفت: لیدرها یکسری نیازها داشتند که برآورده نشد و با توجه به این موضوع ما نمی‌توانیم آن‌ها را ساماندهی کنیم.

به گزارش تبریزمن، ساسان طاهری درخصوص عدم فعالیت این کانون، اظهارکرد: شرایط باشگاه به صورتی است که متاسفانه نمی‌تواند بودجه‌ای را برای کانون صرف کند و سیاست باشگاه این شده است که فعلا پول و هزینه‌ای در قبال کانون هواداران صرف نکند.

وی ادامه‌ داد: نمی‌توانیم بگوییم کانون تعطیل شده است، چرا که درب دفتر کانون باز است ولی بودجه‌ای که باید صرف شود از ابتدای فصل تاکنون صرف نشده و در کل بودجه‌ای برای آن تصویب نشده است.

رئیس کانون هواداران باشگاه فولادخوزستان بیان‌ کرد: متاسفانه فعالیت‌های کانون متوقف شده است و لیدرها یکسری نیازها داشتند که برآورده نشد و با توجه به این موضوع، ما نمی‌توانیم آن‌ها را ساماندهی کنیم. به خاطر مشکل بودجه‌ای و وضعیت جدید باشگاه نیز حقوق لیدرها پرداخت نشد و فعلا هم هیچ تصمیمی در خصوص پرداخت حقوق لیدرها گرفته نشده است. البته از من تاکنون درخواستی مبنی بر کناره‌گیری، نشده است و همچنان رییس کانون هستم.

وی خاطرنشان‌کرد: من تاکنون چندین بار با آقای اژدری‌زاده، مدیرعامل باشگاه در این زمینه صحبت داشته‌ام، ولی هیچ کدام به نتیجه نرسیدند و او می‌گوید که هیات مدیره باید در این زمینه تصمیم‌گیری کند که هنوز هم تصمیم‌گیری نشده است.

طاهری با اشاره به سابقه ۱۵ ساله کانون هواداران باشگاه فولادخوزستان، عنوان ‌کرد: کانون سابقه‌ای ۱۵ ساله دارد که متاسفانه امسال با شرایط بسیار بحرانی مواجه شده‌ایم. طی این مدت در راستای ساماندهی سکوها کارهای بسیاری شد و زحمات بسیاری کشیده شد. کانون هواداران فولاد مدال‌های مختلف بسیاری دارد و بارها به عنوان کانون برتر اعلام شده است و سابقه جریمه نداشته‌ایم ولی متاسفانه سیاست باشگاه بر ‌اساس بودجه و هزینه‌ها، تغییر کرد و در حال حاضر، کانون را در برنامه‌های خود ندیده‌اند.

وی گفت: در حال حاضر هواداران ساماندهی نمی‌شوند و ما برنامه خاصی در این زمینه نداریم و اتفاقات ناگواری طی این مدت در چند بازی خانگی‌مان افتاده است و تبعا اگر کانون سازماندهی داشت، می‌توانست کمک کند. به هر حال باید قبول کنیم هر کار فرهنگی‌ای یکسری هزینه‌ها دارد و باید این هزینه در بودجه باشگاه گنجانده می‌شد که متاسفانه ما هنوز این موضوع را ندیده‌ایم و البته هنوز امیدواریم، و امیدوارم نظر هیات مدیره و مدیرعامل تغییر کند.

رئیس کانون هواداران باشگاه فولادخوزستان گفت: امیدوارم این واحد که با اشک چشم درست شد و زحمات بسیاری برای آن کشیده شد و افراد خوبی را تربیت کرد، پابرجا بماند و از بین نرود.

این موضوع در حالی رخ داده است که تیم فولاد خوزستان روز جمعه ۲۴ مهر ماه از ساعت ۱۷:۱۰ میزبان تراکتورسازی است.

دو تیم در تعطیلات لیگ تلاش کرده اند تا با هماهنگی و افزایش آمادگی به استقبال یکدیگر بروند. با توقف فعالیت کانون هواداران باشگاه فولاد، این احتمال می رود تا هماهنگی های لازم برای بازی تراکتورسازی صورت نگیرد.

همچنین گفته می شود لیدر های باشگاه نیز به دلیل پرداخت نشدن مطالبات معوقه همانند گذشته تشویق نخواهند کرد.

بهمن جهان تیغ و سینا مریدی دو بازیکن تیم فولاد خوزستان با موافقت دراگان اسکوچیچ به تیم امیدهای فولاد منتقل شدند تا این تیم را در مسابقات لیگ فوتبال امیدهای کشور همراهی کنند.

مسابقات لیگ فوتبال امیدهای کشور از هفته آینده با شرکت ۱۲ تیم آغاز خواهد شد و فولاد خوزستان روز چهارشنبه ۲۹ مهر در اهواز میزبان صنعت نفت آبادان خواهد بود. دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد خوزستان با توجه به درخواست تیم امیدهای فولاد با انتقال بهمن جهان تیغ و سینا مریدی به این تیم موافقت کرد و این دو بازیکن از دیروز در تمرین تیم امید فولاد حاضر شدند تا این تیم با قدرت بیشتری مقابل حریفانش به میدان برود.

جهان تیغ و مریدی فعلاً در اختیار تیم امیدهای فولاد خوزستان هستند و برای این تیم در لیگ امیدهای ایران به میدان می‌روند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :