به گزارش تبریزمن، “ایوب ذوالفقاری” سرپرست تیم تراکتورسازی، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص آخرین وضعیت تونی اولیویرا گفت: تونی بعد از بازی با نفت تهران برای استراحت و صحبت با مدیر برنامه های خود تبریز را ترک کرده است. بعد از مشخص شدن وضعیت نهایی، وی در تبریز حضور خواهد داشت تا مذاکرات نهایی با مدیریت باشگاه صورت گیرد.

وی در این خصوص که آیا لیست بازیکنان از سوی اولیویرا به باشگاه داده شده است یا نه اظهار داشت: تونی لیستی به باشگاه ارائه نکرده است. در صورت نهایی شدن وضعیت وی، لیست به باشگاه ارائه خواهد شد تا مدیریت باشگاه در آن خصوص با هیئت مدیره جلسه ای برگزار کند.

ایوب ذوالفقاری در خصوص مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با مهدی رحمتی ادامه داد: تا آنجایی که اطلاع دارم، هیچ مذاکره ای از سوی باشگاه تراکتورسازی و مدیریت صورت نگرفته است. آقای رحمتی قابل قبول و مورد احترام کل ایران و دروازه بان با تجربه ای می باشد ولی هنوز مذاکره ای با آقای رحمتی و دیگر بازیکنی انجام نشده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت مشکلات و حواشی اخیر افزود: همانطور که آقای رئیس جمهور محترم در صحبت های خود گفتند، ما منتظر روشن شدن حقایق هستیم و می خواهم با متخلفین این بازی برخورد شود. سوال ما این است که چرا آقای فغانی در چهار هفته دو بار برای ما سوت زد. داور می خواست این بازی را به تساوی بکشاند. اگر صحنه پنالتی فرید بهزاد کریمی پنالتی اعلام می شد الان قهرمان تراکتورسازی بود.

سرپرست تیم تراکتورسازی در خصوص مذاکره با ادینهو و دیگر بازیکنان گفت: ادینهو و دیگر بازیکنان، عضو خانواده تراکتورسازی هستند. ادینهو و سایر بازیکنان به استراحت رفته اند و به زودی مذاکرات با آنها آغاز خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :