سرخپوشان فوتبال آذربایجان پیش از این در رقابت های لیگ برتر نه عملکرد خوبی داشتند و نه موفق به کسب امتیازاتی شدند که شایستگی آن را داشتند، حال باید دید پس از تعطیلات طولانی مدت در رقابت ها، پیرمرد پرتغالی تراکتورسازان توان بازگرداندن این تیم به دوران اوج خود را خواهد داشت یا شاهد ادامه روند نا مناسب آن خواهیم بود.

به گزارش تبریزمن، تونی الیویرا باید فردا در حالی روی نیمکت تراکتورسازی بنشیند که وظیفه مدیریت و هدایت بازیکنانش در دیداری فوق العاده سخت و نفس گیر مقابل قهرمان فصل گذشته و صدرنشین فعلی رقابت های لیگ برتر را بر روی دوش خود خواهد داشت.

حسین فرکی از جمله مربیانی است که تونی موفق به کسب برتری در رقابت با او نشده و حال این دو در حالی به تور هم خورده اند که هر یک به دنبال خروج از زیر فشار و استرس هستند. فرکی با جدایی حاج صفی و غیبت نویدکیا به همراه سیلی از محرومان و مصدومان که بازیکنان کلیدی سپاهان را تشکیل می دهند، محکوم به حفظ صدرنشینی تیم خود می باشد.

از طرف دیگر سرمربی پرتغالی تراکتورسازی نیز وضعیتی به مراتب استرس زا تر پیش رو خواهد داشت. بازی برابر سپاهان و نتیجه آن یک طرف، اما تاثیری که نوع بازی و نتیجه آن بر دیدار های فوق العاده دشوار آینده برابر تیم هایی چون پرسپولیس، فولاد خوزستان، سایپا و ذوب آهن خواهد داشت  یک طرف.

در حال حاضر تمام هواداران و فوتبال دوستان آذربایجانی امیدوار به بهبود وضعیت بازی و همچنین نتایج تیم محبوب خود بوده و آرزوی کسب برتری در برابر زرد پوشان اصفهان را در سر دارند. محبوبیت بالای تونی و اعتماد هواداران به او باعث شده تا این فرصت در اختیار وی قرار گرفته و او امیدوار به تغییر نحوه بازی بازیکنان خود باشد.

با این حال در صورتی که امتیازات بازی در برابر سپاهان و پس از آن پرسپولیس از دست بروند، دیگر جبران فاصله با تیم های بالای جدولی بسیار دشوار تر خواهد شد، در این هنگام نیز نیازی اساسی به شوک و ایجاد تغییرات در تیم خواهد بود تا سرخپوشان آذربایجان توان بازگشت به جمع مدعیان و رقابت برای قهرمانی را داشته باشند. با این حال عکس این موضوع می تواند بسیار خوش آیند باشد و پیرمرد محبوب پرتغالی بار دیگر قهرمانی را در کنار هواداران جشن بگیرد.

سرخپوشان فوتبال آذربایجان پیش از این در رقابت های لیگ برتر نه عملکرد خوبی داشتند و نه موفق به کسب امتیازاتی شدند که شایستگی آن را داشتند، حال باید دید پس از تعطیلات طولانی مدت در رقابت های لیگ برتر، پیرمرد پرتغالی تراکتورسازان توان بازگرداندن این تیم به دوران اوج خود را خواهد داشت یا شاهد ادامه روند نا مناسب آن خواهیم بود.

photo_2015-09-14_07-23-09


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :