به گزارش تبریزمن، تونی که توافق های اولیه با تبریزی ها را انجام داده است و قرار شده پس از پرداخت اولین قسط امضایش پای قرارداد بنشیند حالا یک شرط دیگر هم برای تراکتورسازان گذاشته است.او آندرانیک تیموریان را می خواهد و خیلی جدی پای کار ایستاده است تا مسئولان باشگاه کاپیتان تیم ملی را به تبریز بیاورند.

بر اساس اخبار رسیده تونی قبل از اینکه با مدیران تراکتورسازی به توافق برسد از آنها خواسته بود که حتما لوسیانو ادینهو را در تیم نگه دارند و اجازه این را ندهند که آندرانیک تیموریان از تراکتورسازی جدا شود.

آندو که در نیم فصل و به دلیل اختلاف با امیر قلعه نویی از استقلال جدا شد و به تراکتورسازی آمد یکی از بازیکنان مورد علاقه تونی است.حتی اگر خیلی ها او را در بازی با نقت(که از زمین اخراج شد) مقصر بدانند اما حرف تونی این است:«آندو وزنه است و می تواند به تیم من کمک کند.»

آندو این روزها در ایران نیست و آن طور که خبر رسیده است در قطر و در حال مذاکره با سه تیم است!او که سابقه بازی در لیگ ستارگان این کشور را هم دارد بدون شک اگر پیشنهاد خوبی از یکی از این تیم ها داشته باشد اولویت برایش بازی در خارج از کشور است.

البته خیال مدیران تراکتورسازی می تواند از این بابت راحت باشد که در ایران رقیب دیگری برای جذب آندو ندارند. شاید جدی ترین رقیب آنها استقلال باشد که باید گفت پرویز مظلومی با جذب امید ابراهیمی دیگر بی خیال او و البته جواد نکونام شده است. با این شرایط اگر تیموریان به لیگ قطر نرود باید گفت که او در لیگ برتر پانزدهم هم پیراهن قرمز تراکتورسازی را خواهد پوشید، مگر اینکه اتفاق دیگری بیفتد و او با پیشنهاد های احتمالی و جدید در تیم دیگری بازی کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :