سرپرست تیم استقلال درخصوص اتفاقاتی که پیرامون جاسم کرار در اردوی استقلال رخ داده است، گفت:‌ توهین کردن حتما فحش دادن نیست، بلکه ترک اردو خودش یک بی‌احترامی محسوب می‌شود. در هر صورت این بازیکن شب گذشته اردو را ترک کرده و بدون هماهنگی با کادر فنی این کار را انجام داده است. ما هم تصمیم گرفتیم کرار را در اختیار کمیته انضباطی بگذاریم تا باشگاه پیرامون او تصمیم بگیرد.

به گزارش تبریزمن، من در اردو نبودم ولی وقتی یک بازیکن بدون اجازه اردو را ترک می‌کند، خودش یک نوع بی‌احترامی است. به کرار گفتیم برود دنبال زندگی‌اش تا باشگاه یک تصمیم جدی اتخاذ کند.

پورحیدری در پاسخ به این سؤال که ظاهراً این بار تصمیم گرفته‌اید کرار را کنار بگذارید، گفت: این بازیکن ما را اذیت می‌کند و درحالی که بازیکنان یک هفته است صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنند، اما او بدون اجازه اردو را ترک کرده است. همه بازیکنان شرایط سختی را تحمل می‌کنند و از خانواده‌های شان دور هستند. هیچ‌کس هم غر نمی‌زند، اما کرار ما را اذیت کرد.

به گزارش تابناک ،وی درخصوص اینکه چرا کرار با مجیدی جدال لفظی داشته است، گفت: فرزاد مسئول کنترل بازیکنان بود و او وقتی متوجه شد که این بازیکن اردو را ترک کرده است، نسبت به وی واکنش نشان داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :