نائب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به درج مطلبی توهین‌آمیز به مردم ترک در یک نشریه محلی گفت: هرگونه توهینی به مردم کشور چه ترک، چه فارس، چه لر و چه بلوچ و کرد به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

به گزارش تبریزمن، دکتر مسعود پزشکیان ادامه داد: مطلب منتشر شده در این روزنامه را دیدم؛ متاسفانه بسیار ناپسند، سخیف و نابجا بود و باید این موضوع عاقلانه و هوشمندانه و از طریق مراجع قانونی مربوطه بررسی شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عذرخواهی صورت گرفته از سوی این روزنامه ادامه داد: با وجود عذرخواهی صورت گرفته باید این موضوع بررسی شود که آیا عمدی در کار بوده ویا کار کاملا سهوی بوده است و نکند خدای نکرده عده‌ای به دنبال برهم‌زدن آرامش فکری و اتحاد ملی ما در این وضعیت حساس منطقه باشند؟ که در هر صورت، صورت مسئله پاک نمی‌شود و باید موضوع دقیق و ریشه‌ای بررسی شود.➖نائب رییس مجلس شورای اسلامی حفظ وحدت و همدلی بین مردم ایران را در وضعیت فعلی منطقه ضروری دانست و ادامه داد: نباید اجازه دهیم وحدت‌مان در منطقه خدشه‌دار شود.

دکتر پزشکیان، درپایان خاطرنشان کرد: درنهایت با توجه به شرایط منطقه، باید به دنبال وحدت بود و اتحاد داشت و از تمام کارهایی که باعث بهم ریختن اتحاد می شود، جلوگیری کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :