تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در آخرین بازی خود در لیگ پانزدهم با ۵ گل مهمانش استقلال اهواز را درهم کوبید و با رتبه چهارمی به کار خود پایان داد.

به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و استقلال اهواز از ساعت ۱۸:۰۰ امروز در استادیوم یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ۵ بر صفر به سود سرخپوشان خاتمه یافت.

شاگردان امیر قلعه نویی با ترکیبی تهاجمی و با استفاده از دومهاجم به دروازه تیم مهمان خود از همان اولین دقایق حمله ور شدند و در نیمه اول ابتدا توسط نانگ در دقیقه (۳۳) و سپس توسط حاتمی در دقیقه (۴۳) به دو گل رسیدند.

تراکتورسازی در نیمه دوم نیز با عطش فراوان به دروازه تیم اهوازی حمله ور شد و حاتمی در دقیقه ۶۳ گل دوم خود و گل سوم تراکتور را به ثمر رساند.

در ادامه شاهین ثاقبی هافبک تیم تراکتورسازی در دقیقه (۷۹) گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

ایرانپوریان در ادامه موفق شد گل پنجم تراکتورسازی را در دقیقه (۸۵) را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.

با این نتیجه تراکتورسازی ۵۱ امتیازی شد اما با توجه به تساوی استقلال مقابل صبا، در لیگ پانزدهم در رده چهارم به کار خود پایان داد. استقلال اهواز نیز که پیش از این بازی سقوطش به دسته پایین‌تر قطعی شده بود، با همان ۱۳ امتیاز در قعر جدول قرار گرفت.

با توجه به قرار گرفتن تراکتورسازی در رده چهارم جدول رده بندی، باید استقلال تهران قهرمان جام حذفی شود تا سرخپوشان بتوانند فصل آینده سهمیه مشروط ( انجام بازی پلی آف) رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند.

در صورت قهرمانی ذوب آهن در جام حذفی تراکتور سهمیه را از دست می دهد و استقلال سهمیه چهارم را بدست می آورد.

تراکتورسازی تبریز:

اخباری، ایرانپوریان، شفیعی، خلیل زاده، آقایی، ثاقبی، کیانی، رحمانی، عشوری، نانگ و حاتمی
سرمربی: امیر قلعه نویی

استقلال اهواز:
مرادیان، میلاد پاک پرور، حمزه خضیراوی، مهدی اسلامی، رضا بهمئی، مکی شریفی، مجتبی رشیدی، دانیال موسوی، حسین ساکی، علی هلیچی و پدرام اردلانی
سرمربی: سیاوش بختیازی زاده


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :