دروازه‌بان فولادخوزستان می‌گوید واضح صحنه پنالتی را در بازی ندیده اما بعدا که فیلم بازی را مشاهده کرده به این رسیده که خطا روی نریمان‌جهان پنالتی نبوده است.

به گزارش تبریزمن، علیرضا سلیمی در مورد شکست مقابل تراکتورسازی گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و متاسفانه همانند بازی‌های دیگر توپ هایمان درون دروازه نرفت. هنگامی که به آخر بازی نزدیک می‌ شدیم، فشار روانی روی تیم ما بیشتر می‌ شد.

دروازه بان خوزسان افزود: البته ما صاحب گل شدیم اما فکر می‌ کنم یک مقدار تراکتور را دست کم گرفتیم و این قضیه کار دستمان داد. بعد از زدن گل خودمان را برنده به حساب آوردیم و همین موضوع کار ما را سخت کرد و متاسفانه بازی را واگذار کردیم.

وی در مورد صحنه پنالتی ادامه داد: در آن صحنه من حواسم کاملا به توپ بود و اصلا به دست و پای بازیکنان نگاه نمی‌کردم. من فکر می‌ کردم مساریچ دستش را روی شانه بازیکن حریف انداخته زیرا او به این کار عادت دارد، به همین دلیل در مصاحبه بعد از بازی گفتم فکر می‌کنم پنالتی سالم بود اما بعدا که فیلم بازی را دیدم متوجه شدم که دست مساریچ اصلا روی نریمان‌جهان نیست و آن صحنه پنالتی نبود.

سلیمی اظهار داشت: به هر حال دیدن بازی وقتی که در جریانش هستیم و زمانی که بعدا فیلم را می‌ بینیم بسیار متفاوت است ولی در کل نظر آقای قهرمانی این بود که پنالتی اعلام کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :