بر اساس گزارش هاى تایید نشده، چهار فروند از موشک‌های کروز روسیه که دیروز از دریاى خزر به سمت اهدافى در سوریه پرتاب شده بودند، در خاک ایران سقوط کرده‌اند. وزارت دفاع روسیه این خبر را تکذیب کرده است.

به گزارش تبریزمن، در همین حال یک سایت استان آذربایجان غربی گزارش کرده که یک شی پرنده نا‌شناس به اطراف روستایی به نام «قزقاپان» در حوالى تکاب برخورده کرده است. به گزارش این سایت «صبح چهارشنبه حوالی ساعت شش صبح یک شی پرنده نا‌شناس در ۱۵۰ متری محدوده شرقی روستای قزقاپان در شهرستان تکاب سقوط کرد… صدای انفجار در حدی بود که باعث شکسته شدن بیشتر شیشه‌های منازل اهالی و تلف شدن چند راس دام و زخمی شدن دو نفر شد. پس از این حادثه نیروهای امنیتی سریعا در محل حضور یافته و قطعات باقی مانده را جهت بررسی بهتر با خود بردند».

ایرج ثقفی، فرماندار شهر تکاب، روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، این خبر را تایید کرده بود ولی گفته بود که ماهیت این شئی هنوز معلوم نیست.

به نقل از عصر ایران، یک سایت خبری دیگر به نام «گولان سقز» نیز از سقوط یک شی نا‌شناس در روستای طومار قمیش سقز خبر داده است. این سایت می‌گوید که حادثه یاد شده خسارت جانی در بر نداشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :