رئیس شورای اصلاح طلبان آذربایجان شرقی لیست واحد منتشر شده در شبکه های اجتماعی از اصلاح طلبان تبریز در انتخابات شورای اسلامی این شهر را تکذیب کرد.

به گزارش تبریزمن، احمد ظهیرنیا روز جمعه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: اصلا چنین لیستی از سوی شورای اصلاح طلبان منتشر نشده و کذب محض است.

وی اظهار کرد: این شورا هم اکنون در حال بررسی در خصوص نامزدهای اصلاح طلبان استان بوده و هنوز به جمع بندی لازم برای ارائه لیست آن ها نرسیده است.

رئیس شورای اصلاح طلبان آذربایجان شرقی یادآوری کرد: پس از بررسی و جمع بندی کامل، لیست نامزدهای اصلاح طلبان برای انتخابات شورای اسلامی ۹ اردیبهشت به بعد از سوی این شورا منتشر می شود.

ظهیرنیا، انتشار لیستی تحت عنوان لیست واحد اصلاح طلبان تبریز برای انتخابات شورای اسلامی این شهر در شبکه های اجتماعی از سوی برخی افراد را غیر اخلاقی دانست و ادامه داد: این اقدام در شان شهر تبریز نیست و علاقه مندان برای کسب اطلاعات می توانند از روابط عمومی شورای اصلاح طلبان استان اطلاعات کسب کنند.

در شبکه های اجتماعی آذربایجان شرقی به نقل از یک منبع آگاه لیستی ۱۳ نفره از اصلاح طلبان تبریز در انتخابات شورای این شهر منتشر شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :