به گزارش تبریزمن، از روز گذشته حواشی و اخبار ضد و نقیض پیرامون مذاکره مدیران باشگاه تراکتورسازی با امیرقلعه نوعی و انتخاب دوباره او به عنوان سرمربی تیم سرخپوش تبریزی به گوش رسید.

این موضوع واکنش های متفاوتی را در پی داشته و برخی آن را تماما شایعه دانسته و برخی دیگر از صحت آن گفته اند، اما در این میان همه متفق القول هستند که قلعه نوعی در بین هواداران تراکتورسازی از جایگاه خوبی برخوردار نبوده و پس از جدایی وی از تراکتورسازی، صحبت ها و واکنش های خوبی میان دو طرف صورت نگرفته است.

به خصوص اینکه سرمربی آبی ها با اتلاف وقت، فرصت یارگیری و آماده سازی مناسب را از تراکتوری ها گرفت و به استقلال پیوست و همچنین در دو سال گذشته در بازی های رو در رو با تراکتورسازی بار ها و بار ها با چهره ی ناخوشایندی که از او در بین هواداران تراکتورسازی به جا مانده بود رو به رو شد.

قلعه نوعی

با این حال در صورتی که اخبار مذاکره قلعه نوعی با عباسی صحت داشته و مدیرعامل تراکتورسازی دست به چنین عمل ناشیانه ای زده باشد چه؟ تا به این جا تجربه نشان داده در باشگاهی که عباسی مدیرعاملی آن را عهده دار است هر اتفاقی ممکن است به وقوع پیوندد، کافی است به اتفاقات جاری در چند هفته اخیر تراکتورسازی نگاهی بیاندازیم.

اگر قلعه نوعی سرمربی تراکتورسازی شود، واکنش هواداران چگونه خواهد بود؟ بد نیست نگاهی داشته باشیم به این چنین تصمیماتی که مدیران تراکتورسازی در دوره های قبلی گرفته اند و هواداران نسبت به آن ها مواضع خاص خودشان را داشته اند.

علی کریمی، بازیکن صاحب نام و محبوب تیم ملی فوتبال و باشگاه پرسپولیس را به یاد داریم. او اگرچه در میان همه اهالی فوتبال فردی محبوب که سخنان خود را رک و راست اظهار می کند شناخته شده و عاشقان سینه چاکی دارد، اما به دلیل صحبت هایی که در استیل آذین نثار هواداران تراکتورسازی کرده و بار ها و بارها به دلیل همین اظهارات از حضور در تبریز به همراه تیم خود سرباز زده بود، چهره ی خوبی در بین مردم آذربایجان نداشت. با این حال زمانی که بحث پیوستن او به تراکتورسازی مطرح شد، کم کم خصومت ها نیز برطرف شده و تمامی صحبت ها و واکنش ها از طرف هواداران به باد فراموشی سپرده شد. در نهایت نیز کریمی پس از حضور چند ماهه در تراکتورسازی و دریافت مبلغ میلیاردی خود راهی خانه شد.

http://media.jamnews.ir/Original/1392/04/02/IMG16351260.jpg

این بار نیز امیر قلعه نوعی گزینه ای می باشد که می تواند سرنوشتی همچون علی کریمی در تراکتورسازی داشته باشد. هواداران تیم سرخپوش آذربایجان هم اکنون با حضور قلعه نوعی در تیم خود به شدت مخالفت می کنند، اما آیا پس از شروع فصل و آغاز بازی ها نیز این مخالفت ها ادامه خواهد یافت یا همچون علی کریمی، قلعه نوعی نیز حمایت هواداران را به دست خواهد آورد؟

عباسی، مدیرعامل تراکتورسازی، بار ها اعلام کرده که تونی الیویرا گزینه اول و آخر باشگاه است اما با این حال اخبار دیگری مبنی بر اختلاف مالی و شکایت مربی پرتغالی از تراکتورسازی به گوش رسیده و باعث شدت گرفتن شایعات حضور قلعه نوعی در نیمکت تراکتورسازی شده است. باید منتظر ماند و دید که آیا در صورت حضور سرمربی فصل گذشته استقلال در تراکتورسازی، هواداران این تیم دوباره اختلافات را به باد فراموشی سپرده و او را خواهند پذیرفت یا همچون اتفاقی که برای پرویز مظلومی افتاد و او را از نیمکت تراکتورسازی کاملا دور کرد، مانع حضور او در تبریز خواهند شد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :