به گزارش تبریزمن،طی آیینی در مجتمع عبادی فرهنگی بلال صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از قاریان و عوامل برنامه تلویزیونی ” شکّرشکنان ” قدردانی شد .

در این مراسم معنوی و آمیخته به عطر قرآن کریم ، از قاریان برجسته استان ، نخبگان و عوامل برنامه  “شکّرشکنان” که در تهیه این برنامه همکاری کرده بودند در فضایی معنوی و سرشار از عطر  قرآن کریم تجلیل شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ضمن تقدیر و تشکر از جمع عوامل و دست اندرکاران این برنامه قرآنی ، برضرورت توسعه فعالیت های قرآنی و انس آحاد جامعه با قرآن تأکید کرد .

سید محسن لطیفی گفت : صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برای ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه خصوصاً در بین جوانان استان برنامه های مناسبی در نظر دارد و برنامه “شکّرشکنان” توانست این راه را برای برنامه سازی قرآنی به سبک جدید در بین برنامه های سازمان صدا و سیما هموار کند .

وی افزود : درک مفاهیم و حرکت در مسیر قرآن ، هدایت ، سربلندی و شکوفایی جامعه را به ‌دنبال خواهد داشت .

unnamed1

مهدی نعلبندی مشاور مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در این مراسم گفت : اگر همراهی اساتید  وفرهیختگان قرآنی استان نبود ، برنامه “شکّر شکنان” شکل نمی گرفت و این برنامه نمود همدلی هنرمندان صدا و سیما و اساتید قرآنی استان است .

در این مراسم ضمن تکریم از قاریان برجسته همکاری کننده با برنامه “شکّرشکنان” و عوامل این برنامه ، از استاد پیشکسوت قرآن  استاد حاج سعید مظفرین تجلیل شد.

unnamed2

همچنین در این مراسم تهیه و تولید سری دوم برنامه “شکّرشکنان” با حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی و نخبگان قرآنی استان کلید خورد .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :