سرخپوشان تراکتورسازی تبریز در دیداری سراسر هیجان و تنش مقابل پرسپولیس در تهران به تساوی رسیدند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: هواداران تیم تراکتورسازی که امروز راهی استادیوم آزادی تهران شده بودند، دیدار خوبی از بازیکنان تیمشان شاهد نبودند اما نتیجه ای که بدست آمد، چندان هم بد نبود.

سرخپوشان تراکتورسازی از همان دقایق ابتدایی با اندیشه گل نخوردن وارد زمین بازی شدند، بطوریکه پرسپولیس توانست چند موقعیت خوب گلزنی ایجاد کرده و بازی را در دست بگیرد.

در نهایت نیز گلی که رامین رضائیان برای پرسپولیس به ثمر رساند شرایط تراکتورسازی را بدتر کرد. با این حال در دقایق پایانی نیمه اول، سرخپوشان توانستند از روی اشتباه دیوار دفاعی پرسپولیس و ریباند توپی که سوشا آن را دفع کرده بود به گل برسند.

امیرقلعه نوعی در نیمه دوم بازی خود نیز تغییر آنچنانی در ترکیب و تاکتیک تیم انجام نداد و باز هم در دقایق ابتدایی نیمه دوم، این پرسپولیسی ها بودند که جریان بازی را در اختیار داشتند. عدم تعویض فرزاد حاتمی در تراکتور نیز برای خود نکته عجیبی بود.

ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که هواداران پرسپولیسی فرهنگ والای خود را به خوبی در برابر مسئول حراست یوفا که به عنوان میهمان این مسابقه را تماشا می کرد، نشان دادند و زحمت منفجر کردن نیمکت تراکتورسازی را کشیدند! البته از هوادارانی که به خاطر بلیط رایگان و شایعه پخش ساندویچ! خود را به استادیوم می رسانند این کار ها و بی ملاحظگی ها به هیچ وجه بعید نیست.

قسمت تلخ ماجرا برای هواداران تراکتورسازی، موقعیت تک به تکی بود که ابتدا بختیار رحمانی و پس از آن نیز ایوب کلانتری به راحتی هدر داده و سرخپوشان را از لذت کسب سه امتیاز شیرین خانگی محروم کردند.

در نهایت نیز یک امتیازی که بدست آمد را می توان غیرجذاب ترین نتیجه بازی دانست که وضعیت هر دو تیم را همچنان نامشخص نگه داشت. تراکتورسازی در صورتی که موفق به کسب برتری در این دیدار می شد، می توانست خود را به عنوان یکی از اصلی ترین مدعیان قهرمانی رقابت ها معرفی کند.

با این حال همین که روند شکست ناپذیری سرخپوشان فوتبال آذربایجان حفظ شد، خود نشانه خوبی است. باید دید در بازی های دشوار هفته های آینده چه نتیجه هایی بدست خواهد آمد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :