به گزارش تبریزمن، محمد حسین حیدرزاده سرپرست تیم فوتسال مس سونگون ورزقان، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص بازیکنان اضافه شده به ترکیب تیم تا به این لحظه گفت: ۱۳ بازیکن قرارداد خود را برای فصل جدید با این تیم امضاء کرده اند و سه جای خالی را در ترکیب برای نیم فصل نگه داشته ایم. همچنین دو بازیکن برزیلی با کیفیت نیز با حضور در تبریز قرارداد خود را منعقد کرده و در تمرینات حضور پیدا کرده اند.

وی در خصوص آخرین وضعیت تیم مس سونگون اظهار کرد: اردوی یک هفته ای در سرعین برپا کرده و در بدنسازی و کار های فنی که کادر فنی در نظر گرفته بود را به نحو احسن به انجام رساندیم. سه بازی تدارکاتی را نیز در این مدت پشت سرگذاشتیم که خوشبختانه در هر سه به پیروزی رسیدیم و امیدواریم نوار بردهای ما در بازی های دوستانه، به بازی رسمی نیز متصل شده و با کسب امتیازات کامل در مسابقات بتوانیم قهرمان رقابت های لیگ شویم.

سرپرست نارنجی پوشان آذربایجان در خصوص رقیبان خود برای قهرمانی در رقابت های لیگ برتر گفت: بعد از ما ۱۳ تیم دیگر در مسابقات لیگ برتر امسال حضور خواهند داشت. ما به تک تک بازی هایمان به دید فینال نگاه می کنیم و معتقدیم که با وحدت و یکدلی که در تیم حاکم است قطعا به هدفی که داریم خواهیم رسید.

وی در خصوص بازی حساس روز مس سونگون در برابر تاسیسات دریایی، مدافع  جمعه اظهار داشت: تأسیسات همانند دیگر تیم ها یارگیری خوبی انجام داده است، این بازی حساسیت خاصی ندارد و همانطور که گفتیم تمام بازی هایمان حکم فینال را برایمان دارند. بازیکنان در این مدت تمرینات فشرده و فنی را پشت سر گذاشته اند و قطعا برای برد وارد میدان خواهیم شد.

حیدرزاده در پاسخ به این سوال که باشگاه برای حضور هواداران در بازی روز جمعه چه برنامه هایی تدارک دیده است گفت: روابط عمومی و کانون هواداران باشگاه، جلسات متعددی با هواداران و لیدر ها برگزار کرده است. باشگاه در تمام بازی ها اقدامات فرهنگی خاصی برای هواداران در نظر گرفته است و بر همین اساس در بازی روز جمعه نیز با توجه به مناسبت ماه رمضان، برنامه های مناسبی برگزار خواهد شد.

وی در پایان، با دعوت از هواداران برای حضور در استادیوم، تصریح کرد: از تمامی هواداران فوتسال دوست استان می خواهم با حضور در اولین بازی لیگ، تیم دیار خودشان را حمایت کرده و آن را تنها نگذارند تا رقابت های لیگ را با پیروزی آغاز کنیم. همچنین احترام به تیم مقابل که وحید شمسایی اسطوره فوتسال را نیز بر روی نیمکت خود در اختیار دارد فراموش نشود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :