به گزارش تبریزمن، مجید جلالی برای بازی فردا با کوهی از مشکلات دست به گریبان است چون تعداد زیادی از مهره های کلیدی اش را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار ندارد.

آندو تیموریان کاپیتان تیم ملی با وجود تلاش فراوان بهبودی خود را به دست نیاورد تا جدال با تراکتورسازی و امیر قلعه نویی را از دست بدهد ضمن این که میلاد میداودی و سجاد مشکل پورهم با آسیب دیدگی دست و پنجه نرم می کند و مشخص نیست به این بازی برسند.

ابراهیم صادقی کاپیتان باتجربه نارنجی پوشان هم به دلیل محرومیت نمی تواند تیمش را همراهی کند به همین خاطر جلالی برای بازی فردا باید بار دیگر دل به جوانان جویای نامش ببندد تا مقابل یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ برتر نتیجه خوبی کسب و سایپا را از روند پر فراز و نشیب نجات دهند.

مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی تبریز ضمن تبریک روز مادر و سال نو درباره دیدار پیش روی تیمش گفت: ما همیشه تلاش کرده‌ایم به بهترین شکل آماده باشیم. شرایط ما به مراتب بهتر از گذشته است و این را فردا اثبات می‌کنیم. البته ما چند بازیکن مثل صادقی، تیموریان و مشکل پور را در اختیار نداریم. امیدواریم میداوودی البته به این بازی برسد.

جدال دو تیم سایپا و تراکتورسازی فردا از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه دستگری تهران آغاز می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :