به گزارش تبریزمن، علی نظری جویباری در خصوص مشکلات مالی تیم استقلال اظهار داشت: متاسفانه مشکلات مالی همچنان هست و بحثی هم در این باره نداریم. همه طلب دارند و در تلاش هستیم هر چه زودتر مطالبات بازیکنان را بپردازیم.

وی درباره اینکه گفته می شود کرار به دلیل مشکلات مالی قصد ندارد در دیدار مقابل تراکتورسازی به میدان برود، خاطرنشان کرد: چنین چیزی نیست. من همین امروز صبح با کرار صحبت کردم. اتفاقا وی برای این بازی از انگیزه بالایی برخوردار است و به طور حتم در این بازی به میدان می رود.

معاون ورزشی استقلال در خصوص  قهر هاشم بیک زاده بیان داشت: هاشم هم مشکلات مالی زیادی دارد. من در جریان هستم ولی به او هم توصیه می کنم با توجه به شرایط استقلال به تمرینات بیاید. حرف وی درست است. ما هم قول می دهیم هر چه زودتر مشکل وی را هم حل کنیم.

وی ادامه داد: بحث خصوصی سازی، استقلال و پرسپولیس را بیچاره کرد. از آذرماه سال گذشته تا به حال که دومین ماه از سال است هر روز خصوصی سازی دو ماه، دو ماه واگذاری را تمدید می کند. به نظرم همان سه بار درست بود و نباید دیگر تمدید شود. امیدوارم سازمان خصوصی سازی، استقلال و پرسپولیس را درک کند. اسپانسر به همین دلیل به استقلال پرداختی ندارد.

نظری درباره تقابل میان آندرانیک تیموریان با استقلال و اینکه به نظرش وی پیش از بازی یکشنبه،به سمت کادر فنی استقلال می آید یا نه گفت:من شک ندارم تیموریان با توجه به مرامی که دارد به سمت نیمکت استقلال خواهد آمد.او رابطه استاد شاگردی را هیچ وقت فراموش نکرده است و به طور حتم این بار هم مرامش را نشان می دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :