تیم‌ملی فوتبال ایران در دیدار اول خود در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی مقابل قطر از البسه آدیداس استفاده می‌کند.

به گزارش تبریزمن، مسئولان فدراسیون، کمیته تیم‌های ملی و بخش اقتصادی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با کی‌روش سرانجام به این جمع‌بندی رسیده‌اند که از یک برند بین‌المللی برای پیراهن تیم‌ملی استفاده کنند و به این ترتیب پیراهن‌های آدیداس در دیدار تیم‌ملی مقابل قطر برتن ملی‌پوشان خواهد بود.

شکل کار تیم‌ملی با آدیداس البته در قالب قرارداد اسپانسری نیست و تیم‌ملی با کمک یکی از خیرین همیشگی البسه مورد نیاز خود را تا پایان امسال از این کمپانی آلمانی خریداری کرده است و بعد از این مدت، مذاکرات برای جذب یک اسپانسر بین‌المللی پیراهن ملی از بین کمپانی‌های مشهور جهان مثل نایکی، آدیداس و پوما آغاز خواهد شد.

امیر عابدینی رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در این‌باره می‌گوید: ما برای اینکه از ناراحتی آقای کی‌روش کم کنیم چاره دیگری نداشتیم و چون وقت کافی نبود، برای تیم‌ملی دست به خرید البسه زدیم و قرار است البسه برای بازی قطر تحویل تیم‌ملی بشود. ما در این زمینه از طریق آقای ساکت به آقای کی‌روش اختیار تام دادیم تا طرح مورد نظر خود را برای تیم‌ملی انتخاب کند و قرار بر این است که البسه تیم‌ملی به صورت یکجا خریداری شود یعنی آنچه که مورد نیاز تیم‌ملی تا آخر امسال است به مسئولان این تیم تحویل داده شود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :