بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: هدفی که برای امسال داریم تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا از اعتبارات فوتبال آذربایجان دفاع کنیم و نماینده شایسته‌ای برای شهر تبریز در کنار تراکتورسازی باشیم.

به گزارش تبریز من، سید امید نظامی پور بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد وضعیت این تیم اظهار داشت: تیم در وضعیت بسیار خوبی است و با دیدارهای دوستانه‌ای هم که داشتیم ازلحاظ فنی به آمادگی خوبی رسیده‌ایم که امیدوارم در لیگ وضعیت خوبی را داشته باشیم و نتایج خوبی کسب کنیم.

وی افزود: بازی‌های دوستانه‌ی که برگزار کردیم محک خوبی برای تیم به‌حساب می‌آمد و در هماهنگ شدن بازیکنان با یکدیگر بسیار تأثیر زیادی داشت که در رقابت‌های لیگ و بازی‌های اصلی می‌تواند برای تیم ما بسیار کمک کند.

بازیکن تیم گسترش فولاد تصریح کرد: بازی با نفت بسیار برای تیم ما خوب بود و مربیان به خواسته‌هایشان رسیدند و این بازی نسبت به بازی‌های دوستانه‌ی که قبلا برگزار کرده بودیم بسیار برای تیم مثمر ثمر واقع شد.

نظامی پور گفت: هدفی که برای امسال داریم تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا از اعتبارات فوتبال آذربایجان دفاع کنیم و نماینده شایسته‌ای برای شهر تبریز در کنار تراکتورسازی باشیم.

وی در مورد بازی اول این تیم با سایپا گفت: همیشه بازی‌های اول شرایط سختی را دارد و سایپا نیز از تیم های خوب لیگ است که بازی سختی را خواهیم داشت ولی ما تمام تلاش خود را می‌کنیم شروع خوبی داشته باشیم و سه امتیاز را در اولین بازی به دست بیاوریم.

بازیکن تیم گسترش فولاد تأکید کرد: همه تیم ها در ابتدای فصل و بازی‌های اول شرایط یکسانی دارند و نمی‌توان از بازی‌های اول در مورد تیم ها حرف زد و باگذشت زمان تیم ما هم بهتر و بهتر خواهد شد و باوجود بازیکنان خوب تیم ما می‌تواند نتایج خوبی را کسب کند.

وی در مورد اضافه شدن ترشیز به تیم گفت: ترشیز یکی از بازیکنان خوب و باتجربه است که با اضافه شدن به تیم می تواند به تیم بسیار کمک کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :