بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: تیم شرایط بسیار خوبی دارد ولی تا شروع لیگ چند بازی تدارکاتی دیگر نیز باید انجام دهیم تا به آمادگی کامل برسیم و برای مسابقات لیگ کاملاً آماده‌باشیم.

به گزارش تبریزمن، بختیار رحمانی بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد وضعیت تیم اظهار داشت: تیم وضعیت بسیار خوبی دارد و با اردوی که در تهران داشتیم چند بازی تدارکاتی هم انجام دادیم که در هماهنگ‌تر شدن بازیکنان با یکدیگر بسیار خوب بود.

وی افزود: با بازیکنانی که در اختیارداریم تیم خوبی را جمع کرده‌ایم و امیدوارم در بازی‌های لیگ نتایج خوبی را بگیریم و بتوانیم روزهای خوبی برای هواداران تراکتور رقم بزنیم.

بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز گفت: تیم شرایط بسیار خوبی دارد ولی تا شروع لیگ چند بازی تدارکاتی دیگر نیز باید انجام دهیم تا به آمادگی کامل برسیم و برای مسابقات لیگ کاملا آماده‌باشیم.

وی تصریح کرد: بازی‌های دوستانه‌ای که برگزار کردیم بیشتر برای ارزیابی بازیکنان تیم بود تا بیشتر باهم هماهنگ شوند که کمک بسیار بزرگی برای تیم کرده است و این بازی های دوستانه تأثیر بسیار بالایی دررسیدن به آمادگی تیم دارد.

رحمانی گفت:تیم ما بازیکنان بسیار خوبی دارد و همه بچه‌ها ازلحاظ فنی در شرایط ایده آلی قرار دارند که امیدوارم تا شروع لیگ از این‌که هستیم آماده‌تر شویم و رقابت خوبی داشته باشیم.

 وی در مورد بازیکنان خارجی تیم تصریح کرد: سرمربی تیم بازیکنان خارجی خوبی را جذب کرده است و امیدوارم در مسابقات بتوانند ما را کمک کنند ولی بازیکنانی که تونی خودش انتخاب می کند حتماً ازلحاظ فنی در سطح بالای هستند که تونی آن‌ها را جذب می‌کند.

بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز خاطرنشان کرد: امسال همه تلاش خود را خواهیم کرد تا بازی‌های خوب و قابل قبولی را نمایش دهیم و دل هواداران را با کسب نتایج خوب شاد کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :