مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز گفت: هفته آینده با تشکیل جلسه میان هیئت‌مدیره سازمان ورزش شهرداری تبریز تصمیم‌گیری خواهیم کرد که تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ حضور پیدا کند یا خیر که با توجه به و ساختار خوبی که داریم  تلاش خواهیم کرد در لیگ حضور پیدا کنیم و نماینده شایسته‌ای برای استان باشیم.

به گزارش تبریزمن، میر معصوم سهرابی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد حضور تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر اظهار داشت: ما خواستار حضور تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر هستیم ولی باید این تصمیم در هیئت‌مدیره ما به تصویب برسد تا بتوانیم ما در لیگ برتر بسکتبال حضور پیدا کنیم.

وی افزود: هنوز هیچ‌چیز معلوم نیست و هفته آینده با تشکیل جلسه میان هیئت‌مدیره سازمان ورزش شهرداری تبریز تصمیم‌گیری خواهیم کرد که در لیگ حضور پیدا کنیم یا خیر که با توجه به پتانسیل تیم بسکتبال شهرداری و ساختار خوبی که داریم در لیگ حضور پیدا کنیم.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در مورد حضور تیم بسکتبال بانوان در لیگ برتر گفت: در جلسه‌ای که با اعضای هیئت‌مدیره داشتیم حضور این تیم در لیگ برتر تصویب شد و امسال تیم بسکتبال بانوان شهرداری تبریز در سوپر لیگ بسکتبال حضور پیدا خواهند کرد.

سهرابی در مورد تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: تیم والیبال شهرداری تبریز به خاطر کسب مقام سوم در فصل گذشته همه مردم انتظارات بالایی از این تیم خواهند داشت و ما هم در تلاش هستیم تا امسال تیم خوب وب قدرتمندتری را راهی لیگ برتر کنیم تا نتایج خوب فصل گذشته را تکرار کنند .

وی تصریح کرد: هم‌اکنون ما با دو بازیکن بلغارستانی و سه بازیکن ایرانی به توافق رسیده‌ایم و با بقیه بازیکنان هم در حال مذاکره هستیم تا در تیم حفظ شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :