بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: ما در دو بازی قبلی خود نمایش بسیار خوبی را داشتیم که امیدوارم در بازی بعدی مقابل مس هم شرایط خوبی داشته باشیم و موفق شویم این روند رو به رشد خود را ادامه دهیم.

به گزارش تبریزمن ، افشین سپه بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز بعد از پیروزی پرگل مقابل فردوسی مشهد در گفت‌وگو با تبریز من اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را نمایش دادیم و خوشحالم که موفق شدیم دومین برد پیاپی خود را به دست بیاوریم و با این سه امتیاز وضعیت خودمان را در جدول بهتر کنیم و به صدر جدول برسیم.

وی افزود: تیم ما عملکرد بسیار خوبی داشت و با توجه به کادر فنی خوب و قدرتمندی که در کنار تیم است باعث شده است تا بازیکنان از آمادگی بالایی برای رویارویی با حریفان خود برخوردار باشند.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز تصریح کرد: ما در دو بازی قبلی خود نمایش بسیار خوبی را داشتیم که امیدوارم در بازی بعدی مقابل مس هم شرایط خوبی داشته باشیم و موفق شویم این روند رو به رشد خود را ادامه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: بازی بعدی مقابل تیم خوب و قدرتمند مس سونگون امیدوارم نمایش خوبی را داشته باشیم و با تدابیر کادر فنی سه امتیاز آن بازی را نیز کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :