سرمربی تیم ملی هندبال زنان ایران از انتخاب ۱۶ بازیکن برای قرار گرفتن در ترکیب نهایی تیم جهت حضور در مسابقات آسیایی کره جنوبی خبر داد.

به گزارش تبریزمن، مرضیه یوسف در حاشیه اردوی آماده‌سازی گروه ملی هندبال زنان در شهرستان اهر اظهار داشت: ۴۰ سال از فعالیت‌های ورزشی خود را به‌عنوان مربی و مدرس رشته هندبال در رده‌های سنی و تیم‌های مختلف گذارانده ام و اکنون نیز دو دوره است که به‌عنوان سرمربی تیم ملی در خدمت ورزشکاران هستم.

وی بابیان اینکه مجموعه بسیار خوبی از مربیان و عوامل اجرایی در کنار تیم ملی هندبال زنان گرد هم آمده‌اند، گفت: ازنظر فنی تیم ملی هندبال زنان ایران در وضعیت خوبی به سر می‌برد ولی باید با تمرینات مستمر به شرایط ایده آل برسد.

سرمربی تیم ملی هندبال زنان ایران امکانات محل تمرین و اسکان تیم ملی هندبال زنان ایران را خوب ارزیابی کرد و ابراز داشت: ما هرجایی که تیم ملی هندبال زنان را برای زدن اردو دعوت می‌کنند خوشحال هستیم چیزی که در مرحله اول هر اردویی قرار دارد کار تخصصی و ویژه با تیم ملی است.

سرمربی تیم ملی هندبال زنان ایران برگزاری اردوی تیم ملی هندبال زنان ایران در شهرستان اهر را مفید دانست و گفت: حضور تیم‌های ملی در شهرستان‌های فرصت خوبی برای بازیکنان و مربیان هر رشته ورزشی است تا هم بتوانند با بازیکنان شهرهای مختلف کشور آشنا شوند و هم از تکنیک‌های جدید این رشته ورزشی بهره ببرند.

یوسف در خصوص بازیکنان دعوت‌شده به تیم ملی هندبال زنان ایران نیز گفت: در این مرحله ۲۶ بازیکن از میان بیش از ۴۰ نفر به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند  که از استان‌های کردستان، اصفهان، تهران، قم، فارس، کهکیلویه و بویراحمد و کرمان هستند.

سرمربی تیم ملی هندبال زنان ایران با ذکر اینکه ۱۶ بازیکن نفرات اصلی تیم ملی را تشکیل خواهند داد، عنوان داشت: تیم ملی هندبال زنان ایران خود را برای مسابقات آسیایی که از ۲۳ الی ۲۹ اسفند سال جاری در کشور کره جنوبی آماده می‌شود که امیدواریم بتوانیم به نتایج خوبی در این مسابقات دست‌یابیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :