چین در صورت کسب برد سوم که دور از انتظار هم نیست عملا استرالیا را از مسابقات حذف می کند. با حذف استرالیا چین و کانادا( به فرض پیروزی کانادا در بازی آخر شنبه برابر ژاپن) در روز یک شنبه ۳ بردی هستند . اما چون این دوتیم باید رو در روی یکدیگر قرار بگیرند عملا فقط یکی شان ۴ بردی می شود و در نتیجه ایران به مرحله بعد صعود خواهدکرد.

به گزارش تبریزمن، تیم ملی استرالیا در بازی آخر روز پنج شنبه که ساعت ۱۴:۴۰ آغاز شد ژاپن را شکست داد . با پیروزی استرالیا حالا جدول رده بندی مسابقات ۳ تیم با ۲ برد دارد. ۳تیمی که حداقل دوتیم شان توانایی کسب ۴ برد و بالاتر ایستادن از ایران را دارند.

تیم

امتیاز

مسابقات

جزئیات نتایج

ست

پوئن

بازی

برد

باخت

۳
۰

۳
۱

۳
۲

۲
۳

۱
۳

۰
۳

برده

باخته

معدل

برده

باخته

معدل

۱

لهستان

۱۲

۵

۵

۰

۲

۳

۱۵

۶

۲٫۵۰۰

۴۶۷

۴۱۹

۱٫۱۱۵

۲

فرانسه

۱۳

۵

۴

۱

۲

۲

۱

۱۴

۵

۲٫۸۰۰

۴۶۵

۴۰۵

۱٫۱۴۸

۳

ایران

۱۰

۵

۴

۱

۱

۱

۲

۱

۱۲

۸

۱٫۵۰۰

۴۵۱

۴۳۹

۱٫۰۲۷

۴

چین

۸

۵

۲

۳

۲

۲

۱

۱۱

۹

۱٫۲۲۲

۴۳۷

۴۳۰

۱٫۰۱۶

۵

کانادا

۷

۵

۲

۳

۱

۱

۲

۱

۱۰

۱۱

۰٫۹۰۹

۴۴۷

۴۶۰

۰٫۹۷۲

۶

استرالیا

۷

۵

۲

۳

۱

۱

۱

۱

۱

۹

۱۰

۰٫۹۰۰

۴۴۲

۴۴۱

۱٫۰۰۲

۷

ژاپن

۳

۵

۱

۴

۱

۱

۳

۴

۱۳

۰٫۳۰۸

۳۸۸

۴۱۱

۰٫۹۴۴

۸

ونزوئلا

۰

۵

۰

۵

۲

۳

۲

۱۵

۰٫۱۳۳

۳۳۰

۴۲۲

  همان طور که در جدول دیده می شود استرالیا ، چین و کانادا سه تیمی هستند که می توانند جایگاه ایران را به خطر بیاندازند. روز شنبه اما ۴ دیدار دیگر برگزار می شود که تکلیف صعود ایران را به احتمال زیاد روشن خواهد کرد.

مهمترین دیدار ساعت ۵:۴۰ صبح است و طی آن تیم های چین و استرالیا رودر روی هم قرار می گیرند. در این میان اگر چین بتواند تیم استرالیا را شکست دهد صعود ایران قبل از بازی روز شنبه مقابل لهستان قطعی خواهد شد.

چین در صورت کسب برد سوم که دور از انتظار هم نیست عملا استرالیا را از مسابقات حذف می کند. با حذف استرالیا چین و کانادا( به فرض پیروزی کانادا در بازی آخر شنبه برابر ژاپن) در روز یک شنبه ۳ بردی هستند . اما چون این دوتیم باید رو در روی یکدیگر قرار بگیرند عملا فقط یکی شان ۴ بردی می شود و در نتیجه ایران به مرحله بعد صعود خواهدکرد

به این شکل عملا شاگردان لوزانو با پیروزی چین برابر استرالیا صعود خواهندکرد. اما اگر استرالیا هم پیروزشود ایران در بازی سوم همان روز شنبه ساعت ۱۱:۱۰ این فرصت را دارد که با شکست تیم لهستان به المپیک برسد.

لهستانی ها صعودشان قطعی شده و به خاطر نزدیک بودن مسابقات لیگ جهانی بعید نیست با ترکیب ذخیره مقابل ایران قرار بگیرند و این می تواند در پایان بازی سوم ایران را المپیکی کند.

اما اگر استرالیا پیروز شد و ایران هم شکست خورد در بازی آخر شنبه کافی است که کانادا از ژاپن شکست بخورد و ایران در همان شنبه به المپیک برسد.

هرچند که اگر هیچ کدام از این اتفاقات هم نیافتد. ایران صبح روز یک شنبه ساعت۵:۴۰ مقابل ونزوئلایی قرار می گیرد که در تمام مسابقات گذشته فقط ۲ ست گرفته و ۱۵ ست باخته .به این شکل ایران حتی با کسب یک پیروزی ۳-۲ هم به المپیک خواهد رسید.

همه این ها در شرایطی است که تیم ملی ایران کماکان شانس دوم شدن در مسابقات را هم دارد. ایران می تواند لهستان و ونزوئلا را شکست دهد و بالاتر از لهستان حداقل در رتبه دوم و در صورت شکست فرانسه در یکی از دو دیدار در رتبه اول قرار گیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :