درهفته دوازدهم که اشتباهات داوری فراوانی به خصوص روی پنالتی ها داشت استقلال همچنان صدرنشین ماند و استقلال اهواز در انتها تکیه زد.

به گزارش تبریزمن، باهم تیم منتخب این هفته  را مرور می کنیم :

دروازه بان

محمدحسن عین افشار (سیاه جامگان)

تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر

دروازه بان ۳۳ ساله مشهدی تیم سیاه جامگان برابر تیم تراکتورسازی فوق العاده ظاهر شد و سیوهای او دروازه ی مشهدی ها را نجات داد.او لایق عنوان بهترین دروازه بان هفته دوازدهم بود.البته رقیب او در تیم تراکتورنیز بسیار خوب ظاهر شد و او نیز عملکرد خوبی در تیم تبریزی داشت.پرویز کریمی در بازی برابر پرسپولیس در آزادی فوق العاده بود و اگر عین افشار آنقدر خوب نبود، پرویزکریمی بهترین گزینه برای دروازه بان تیم منتخب بود.


دفاع

یعقوب کریمی (استقلال)

تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر

کریمی در بازی برابر فولاد آنقدر خوب بود که فولادی ها از سمت او نتوانستند به موفقیت برسند و حملات خود را از سمت دیگر زمین طرح ریزی کردند.یعقوب کریمی جوان و با انگیزه نشان داده در ترکیب استقلال جا افتاده است.


مجیدایوبی (سایپا)

تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر


امیرحسین صادقی (صبای قم)

تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر

مدافع موفق این فصل صبا روزهای خوبی را در قم با علی دایی می گذراند، او که در تمام بازی های صبا موثر بوده توانست با کمک دیگر اعضای خط دفاعی برابر ذوب آهن خطرناک موفق عمل کند و تیمشان گل نخورد.


رامین رضاییان (پرسپولیس)

تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر

در بازی پرسپولیس برابر استقلال اهواز یکی از خوب های تیم سرخ های زمین بود، برانکو در انتهای زمین از عملکرد وی دفاع کرد و گفت او در هر بازی ۱۲ کیلومتر می دود. اگر پرویز کریمی درون دروازه استقلال اهواز آنقدر درخشان نبود، شاید رضاییان نیز گلزنی کرده بود.


هافبک

روزبه چشمی (استقلال)

تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر

روزبه چشمی درمیانه ی میدان بسیار پخته بازی کرد و توانست جای خالی امیدابراهیمی را پر کند. گام های او و پاس زیبایش برای گل دوم استقلال توسط پروپچیچ عالی بود تا مجاب شویم او را در تیم منتخب هفته قرار دهیم.


علی کریمی (سپاهان)

تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر

علی کریمی هافبک دفاعی سپاهان در بازی برابر نفت تهران یکی از عوامل موفقیت این تیم بود. او می توانست در این بازی از راه دور دروازه نفت را هم باز کند که شیخ ویسی مقاومت کرده بود.


حکیم نصاری (استقلال خوزستان)

تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر

حکیم نصاری هافبک آبادانی استقلال خوزستان در بازی برابر گسترش فولاد طراح اصلی حملات تیم ویسی بود. شاید اگر نصاری کمی خوش شانس بود می توانست در بازی برابر سفیدهای تبریزی در اهواز پایش به گل باز شود. حضور نصاری در میانه زمین بسیار به ویسی برای نواختن ریتم حمله تیمش کمک کرده است.


جابرانصاری (استقلال تهران)

تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر

جابر بازهم توانست برابر اسکوچیچ و تیمش گلزنی کند. او پاس طلایی بهنام برزای را به گل تبدیل کرد تا مقدمات پیروزی تیمش در اهواز را برگزار کند. استقلال با گل جابر و پروپچیچ به صدر جدول بازگشت، درخشش انصاری در هفته های اخیر بسیار به چشم آمده است.


مهاجم

مهدی شریفی (سپاهان)

تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر

مهدی شریفی توانست خودش را در همان بازی اول به استیماج نشان دهد. او روی هر دو گل سپاهان تاثیرگذار بود، دو گلی که باعث شد استیماج در بازی اول حضورش در سپاهان دست پر خارج شود.


محمدعلی مردانی (پدیده)

تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر

محمد علی‌مردانی مهاجم ۲۰ ساله پدیده در اولین بازی با پیراهن تیمش موفق به گلزنی شد تا موثرترین بازیکن میدان باشد. او سه امتیاز شیرین به پدیده ای ها هدیه داد تا در تیم منتخب ما قرار بگیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :