به گزارش تبریزمن، تونی الیویرا سرمربی پرتغالی تیم تراکتورسازی در کنفرانس خبری قبل از بازی گسترش فولاد گفت: بازی فردا مانعی سخت می باشد که در مقابل ما قرار گرفته است. علاوه بر آن به عنوان یک دربی، دشواری های خاص خودش را نیز دارا است. نتیجه بازی ما مقابل گسترش فولاد به نوع عملکرد دو تیم و تلاشی که برای کسب سه امتیاز دارند، بستگی زیادی خواهد داشت.

وی ادامه داد: این دربی با توجه به شرایط دو تیم در جدول رده بندی برای هواداران نیز بسیار حساس خواهد بود. ما هدف بزرگی در مقابل خود داریم که قهرمانی در لیگ برتر است. در این دیدار امتحان خود را پس داده و نشان خواهیم داد که زحماتمان در مدت زمان سپری شده هدر نرفته است.

سرمربی تراکتورسازان افزود: مسائل روحی و روانی نقش بسیار مهمی برای کسب نتایج خوب در سه بازی اخیر و قهرمانی برای تیم ما خواهند داشت و ما به خوبی روی این موارد کار کرده ایم تا مشکلی در این مسیر نداشته باشیم. اما شانس هم فاکتور مهمی بوده و می تواند تاثیر گذار باشد. به بازیکنانم گفته ام اگر در این سه بازی اشتباهات فردی نداشته باشیم، قهرمان خواهیم شد چون کاملا شایستگی آن را داریم.

تونی

تونی در خصوص انتظارات از تیم تراکتورسازی گفت : بعد از انجام این بازی ما ۱۸۰ دقیقه دیگر برای کسب قهرمانی فرصت داریم. می توان گفت نتیجه بازی با گسترش فولاد تا حدی می تواند سرنوشت قهرمانی ما را مشخص کند اما من به هیچکس قول قهرمانی نداده و نمی دهم، کسانی هم که مرا می شناسند، می دانند که به اعتقاد من در فوتبال قول دادن کار اشتباهی است. اما می توانم این قول را بدهم که تمام تلاش خود را برای کار حرفه ای و رشد تیم و بازیکنان انجام خواهم داد.

وی در خاتمه گفت: تراکتورسازی خیلی بالاتر از تونی و یا بازیکنان تیم و افراد دیگر قرار دارد. در بازی فردا نیز یکدل و متحد، با حضور پرشور هواداران نتیجه خوبی کسب کرده و گام بلندی برای قهرمانی بر خواهیم داشت. تا زمانی که در تراکتور باشم، اجازه نمی دهم این تیم نتایج بدی بگیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :