در جریان رقابت‌های تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور تنیسورهای کارگری آذربایجان‌شرقی عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها را به خود اختصاص دادند.

به گزارش تبریزمن، رقابت‌های تنیس روی میز کارگران قهرمانی کشور جام شهدای کارگری آذربایجان‌شرقی با شعار اولویت اول ما دریاچه ارومیه است روز گذشته پس از دو روز رقابت ورزشکاران شرکت کننده حاضر در این پیکارها در حالی به پایان رسید که تنیسورهای استان تهران توانستند بالاتر از رقیبان خود عنوان قهرمانی را تصاحب کنند.

خبرگزاری فارس: تیم کارگران آذربایجان‌شرقی نایب قهرمان مسابقات تنیس روی میز کارگران کشور شد

در این پیکارها تنیسورهای استان آذربایجان شرقی عنوان نایب قهرمانی را به دست آوردند و ورزشکاران اصفهان نیز بر سکوی سومی این رقابت‌ها تکیه زدند.

سرپرست هیئت ورزش کارگری آذربایجان شرقی با بیان اینکه این رقابت‌ها در دو بخش تیمی و انفرادی برگزار شد گفت: بعد از نایب قهرمانی آذربایجان‌شرقی، سینا کیهان تنیسور آذربایجان شرقی در فینال بخش انفرادی توانست با غلبه بر مهرداد قاصد از استان اصفهان، قهرمانی این بخش را به خود اختصاص دهد و میثم زنگنه و رضا تیموری هردو از استان تهران مقام سوم مشترک را کسب کردند.

پرویز پناهی با اشاره به اینکه در این پیکارها ۱۲۵ تنیسور از ۲۶ استان کشور حضور داشتند، افزود: حضور این تعداد تنیسور در سطح مسابقات کارگری نشان دهنده این است که رقابت‌های تنیس روی میز کارگران کشور از سطح بالایی برخوردار بوده و نفرات با آمادگی بالایی در این پیکارها شرکت کرده‌اند.

وی هدف از برگزاری مسابقات تنیس روی میز کارگران کشور را علاوه بر نشان دادن توانایی‌های آن‌ها، استفاده از ظرفیت جامعه ورزش کارگری برشمرد و خاطرنشان کرد: ورزش موجب می‌شود تا این قشر علاوه بر ایجاد فضایی با طراوت و پرنشاط با روحیه بالاتری در محیط کاری خود مشغول باشند.

اسامی تیم های اول تا سوم این رقابت‌ها به شرح زیر است:

۱٫مقام اول استان تهران:

محمدعلی عباسی، میثم زنگنه، رضا تیموری، محمد نیکخواه به مربیگری فتحی

۲٫مقام دوم آذربایجان شرقی:

سینا کیهان، مهدی حسین‌زاده، بهزاد کاظمی، سیامک نصیری به مربیگری یعقوب سمندی

۳٫تیم سوم اصفهان:

محمد ابراهیمیان، مجید ابراهیمیان، مهرداد قاصد، حسین علی مقامی به مربیگری ساسان جلیل‌زاده.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :