به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی در هفته های اخیر نتوانسته نتایج قابل قبولی بگیرد و مورد انتقادات زیادی قرار گرفته است. انتقادات از سربازان این تیم بیشتر از سایر بازیکنان بوده اما بختیار رحمانی به عنوان یکی از همین سربازها از عملکرد همبازیانش دفاع می کند.

صحبت های رحمانی را در گفتگو با خبرنگار برنا می خوانید.

*شرایط تراکتور در تعطیلات لیگ چطور بود؟

وقفه ای که در لیگ پیش آمد خیلی به نفع ما شد. تراکتور امسال با تغییرات زیادی مواجه شده و تیم به فرصت نیاز دارد. ۸۰ درصد ترکیب اصلی تیم عوض شده و بازیکنان جدید به فرصت نیاز دارند تا با بقیه هماهنگ شوند و خودشان را با جو تیم وفق دهند چون تراکتور تیم معمولی ای نیست و هواداران زیادی دارد. بازی در این تیم سخت است و باید به بازیکنان جدید فرصت داد.

*قبول داری نتایجی که در ۵ هفته ابتدایی لیگ گرفته اید اصلا قابل قبول نیست؟

بله قبول دارم و خود ما هم از این موضوع ناراحت هستیم. تراکتور به عنوان تیمی که نایب قهرمان لیگ است باید الان صدرنشین باشد. مشکلاتی در هفته های اول داشته ایم که باید حل شود. باز هم تاکید می کنم که تیم ما به هماهنگی بیشتر نیاز دارد و به بازیکنان باید فرصت داد. من هم قبول دارم که تراکتورسازی باید رو به جلو و هجومی تر کار کند. بالاخره هواداران هم انتظار بیشتری از تراکتور دارند و ما باید این انتظارات را برآورده کنیم.

*از شرایط خودت در تراکتور داری راضی هستی؟

وضعیتم بد نیست اما امیدوارم که از این بهتر شود. من فقط در بازی با نفت بازیکن ترکیب اصلی تیم بودم و پس از آن در چهار بازی اخیر در نیمه دوم به میدان آمدم. به نظر من بدنم خیلی آماده است اما به خاطر شخص تونی حرف نمی زنم. ترجیح می دهم حرفهایم را در تمرین و زمین بازی بزنم تا در رسانه ها. فکر می کنم خوب تمرین می کنم و بدنم آماده است اما نظر تونی فعلا این بوده که فیکس نباشم. من هم به نظر او احترام می گذارم.

*وقتی تراکتور نتیجه نگرفت انتقادات زیادی از بازیکنان سرباز این تیم شد. خیلی ها می گویند سربازها برای این تیم با دل و جان کار نمی کنند و کم کاری می کنند. حتما با این ادعاها مخالفی؟

نمی دانم کسانی که به این راحتی به بقیه تهمت می زنند با وجدانشان چکار می کنند؟ مگر بقیه بازیکننا تراکتور چکار کرده اند که سربازها نکرده اند؟ سربازها زننده هر چهار گل تراکتورسازی در این فصل بودند. شجاع خلیل زاده، سروش رفیعی و سامان نریمان  جهان در بازی های اخیر جزو بهترین های ما بودند آن وقت چطور به خودشان اجازه می دهند به این راحتی تهمت بزنند؟ خود ما به اندازه کافی به خاطر مشکلات پیش آمده ناراحت هستیم و دلمان می خواهد بهترین عملکرد را در تراکتور داشته باشیم پس چرا باید کم کاری کنیم؟ من این افراد را به خدا واگذار می کنم.

*هواداران تراکتور هم انتظار دارند همان بختیار رحمانی فولاد را در تیمشان ببینند.

مطمئن باشند این اتفاق رخ می دهد. من انگیزه زیادی برای درخشش در ترکیب تراکتور دارم و به زودی گلزنی هایم را برای این تیم شروع می کنم.

*این هفته با سپاهان بازی دارید. تیمی که در فصل گذشته قهرمانی را از تراکتور گرفت.

به نقل از خبرگزای برنا، به نظر من بازی تراکتور و سپاهان یکی از فینال های زودرس لیگ است. سپاهان نتایج فوق العاده ای گرفته اما ما هم برای این بازی انگیزه زیادی داریم و می خواهیم ثابت کنیم مدعی اصلی قهرمانی هستیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :