این روزها تنور تبلیغات انتخابات پیش رو داغ است، خیلی ها باهدف برتری و حذف رقبای انتخاباتی دست به هر کاری می زنند، تبلیغات میلیاردی می کنند و به رقیبان خود افترا و تهمت می زنند؛ در این بین یکی از کاندیداهای مجلس از حوزه تبریز پا را فراتر گذاشته و علاوه بر تهمت به رقیبان، تلاش می کند با تخریب دولت فعلی و دفاع از عملکرد دولت دهم به اهداف انتخاباتی خود برسد.

تبریزمن، سرویس سیاسی: یکی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از حوزه تبریز، آذرشهر و اسکو که یکی از مدیران دولت دهم احمدی نژاد بود و همواره در این دوران تبلیغات از این نزدیکی به دولت دهم به جهت رای های منفی مردم به وی، هراس داشت و همواره می گفت مدیر احمدی نژادی نیستم؛ این روزها با اخلاق و گفتار شبیه به احمدی نژادی خود ثابت کرده است که مدیر احمدی نژادی است و برای رسیدن به هدف خود از هیچ تلاش ناصحیحی دریغ نمی کند.

او همه خیانت ها، اختلاس ها و بی قانونی های دولت دهم را فراموش کرده و در اظهار نظر های عجیبی گفته که “دولت تدبیر عامل اصلی رکود در کشور است”. به راستی آیا وی تورم های چند ۱۰ درصدی دولت دهم را فراموش کرده یا برای رسیدن به پیروزی در انتخابات پیش رو حاضر است به همه اشتباهات گذشته سرپوش بگذارد.

وی همواره به مدیریتش در زلزله سال ۹۱ ارسباران و مدیریت جهادی این قضیه فخر می ورزد و در تمام سخنرانی هایش از مدیریت این زلزله می گوید ولی هرگز یادی از حضور بی نظیر مردم سراسر کشور و به خصوص آذربایجان برای کمک و همراهی با مردم ارسباران در زمان زلزله نمی کند و فقط مدیریت جهادی خود را عامل بهبود وضعیت زلزله زدگان ارسباران می داند.

بی شک وی اصل مهم این مدیریت زلزله که ناشی از حضور مردم و همچنین توجه مقام معظم رهبری به این منطقه بود را فراموش کرده است.

البته نباید فراموش کرد که در بحث مدیریت این فرد همین بس که کارگران زیادی در این دوران از کار بیکار شدند و استارت وضعیت بد معیشتی مردم و خداحافظی سفره های رنگین از خانواده ها از دولت نهم و دهم آغاز شد.

یکی دیگر از نکات جالب توجه اینکه شنیده می شود وی در یکی از سفرهای تبلیغاتی خود به یکی از شهرهای کوچک وعده احداث یک پروژه عمرانی را به آنها داده درحالیکه فراموش کرده که وظیفه نماینده این نیست که وعده عمرانى و انجام فلان پروژه، فلان کار را در منطقه انتخابى خود به مردم بدهد؛ این‎ها کار اجرائى بوده و وظیفه دولت است.

متاسفانه این روزها شاهد هستیم که برخی از اظهارات مغرضانه به وحدت ملی خدشه وارد می کند و باعث دو دستگی مردم و هواداران کاندیداها و احزاب می شود؛ درحالیکه نباید فراموش کرد که مردم شعار نمی‌خواهند و بلکه عمل می‌خواهند.

با این شرایط موجود از تمام کاندیداها انتظار می رود تا به دور از دعواهای سیاسی و اظهارات نسنجیده و توهین به دولت یازدهم که منتخب مردم است، تلاش کنند تا با معرفی برنامه های خود مردم را درجهت انتخاب افراد کاربلد و باتجربه برای خانه ملت یاری کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :