به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و الاهلی عربستان چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۱۶:۰۰ امروز در استادیوم یادگار امام تبریز به مصاف هم رفته اند.

تراکتورسازان که از همان ابتدای نیمه اول و دقایق آغازین بازی برای کسب سه امتیاز کامل پا به میدان گذاشته بودند، در ۴۵ دقیقه ابتدایی موفق به گلزنی نشدند اما بار دیگر و با آغاز نیمه دوم حملات پر دامنه و پر تکرار بازیکنان تراکتورسازی روی دروازه الاهلی تدارک دیده شد و شاهین ثاقبی، آندرانیک تیموریان و لوسیانو ادینهو چندین و چند بار دروازه حریف را با موقعیت صددرصد گلزنی تهدید کردند.

تا اینکه برترین مهاجم لیگ برتر ایران، ادینهو با ضربه پای چپ خود در داخل محوطه جریمه فقل دروزاه تیم عربستانی را شکست تا هواداران سرخ پوشی تبریزی برای شکست طلسم الاهلی پس از ۳۱ بازی در استادیوم یادگار امام امیدوار شوند.

با این حال روی غفلت مدافعان تراکتورسازی، عمر السوما توانست از زاویه بسته و روی حرکت تکنیکی خود دروازه حامد لک را باز کرده و کار را به تساوی بکشاند.

در ادامه بار دیگر بازیکنان تراکتورسازی سر تا پا حمله شده و صاحب ضربه کرنر شدند. مثل همیشه آندرانیک تیموریان پشت توپ قرار گرفته و بار دیگر با ارسال بی نقص خود، باعث گلزنی شاهین ثاقبی، مهاجم جوان و با انگیزه تراکتورسازی شد تا بار دیگر امید های صعود در دل هواداران زنده شود.

هم اکنون در حالی که ۱۰ دقیقه به پایان بازی فرصت باقیست، شاگردان تونی الیویرا با نتیجه دو بر یک از حریف خود پیش افتاده اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :