به گزارش تبریزمن، مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: قرارداد اعضای باشگاه‌های بدهکار ثبت نخواهد شد مگر اینکه نامه و مجوزی از دبیرکل فدراسیون فوتبال برای ثبت قراردادهایشان بیاورند.

مصطفی شهبازی، در پاسخ به این پرسش که چه تیم‌هایی تا به امروز قرارداد بازیکنان و مربیان‌شان را در سازمان لیگ ثبت کرده‌اند اظهار داشت: تاکنون تیم‌های گسترش فولاد تبریز، سپاهان، سایپا، ذوب آهن و تراکتورسازی این کار را انجام داده‌اند.

 وی در پاسخ به این پرسش که بنا به نامه دبیرکل فدراسیون فوتبال نباید به باشگاه‌های بدهکار خدمات داده شود اما در بین باشگاه‌هایی که ثبت کرده‌اند نام باشگاه‌های بدهکار هم به چشم می‌خورد، گفت: برخی از این باشگاه‌ها قبل از نامه دبیرکل فدراسیون فوتبال ثبت کرده‌اند مثل باشگاه ذوب‌آهن که حدود ۲۰ روز پیش ثبت کرد. در مورد این باشگاه‌ها دیگر نمی‌شود کاری انجام داد اما مطمئن باشید تا زمانی که مشکل خود را حل نکنند برای آنها ID کارت صادر نخواهد شد.

 مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ تصریح کرد: از این پس نیز باشگاه‌هایی که نامشان در بین باشگاه‌ بدهکار است قراردادشان ثبت نخواهد شد مگر اینکه نامه و مجوزی از دبیرکل فدراسیون فوتبال برای ثبت قراردادهایشان بیاورند.


 

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌گوید باشگاه‌های بدهکار با پرداخت نیمی از بدهی‌های خود می‌توانند مجوز حضور در لیگ برتر را کسب کنند.

شرط حضور تیم‌های بدهکار در لیگ برتر اعلام شدبه گزارش “ورزش سه” اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی درباره پرداخت بدهی ۶۰ باشگاه حاضر در لیگ فوتبال، گفت: بسیار خوشحالیم که کمیته انضباطی با همکاری فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر از فعالیت باشگاههای بدهکار ممانعت به عمل می‌آورد و این جدیت باعث شده تا باشگاه‌ها به ما مراجعه کنند و پس از دریافت ریز بدهی‌های خود، اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: خوشبختانه باشگاه گسترش فولاد تبریز با حضور در کمیته انضباطی مدارک خود را مبنی بر پرداخت تمام بدهی‌هایش ارائه کرده و از این پس فعالیتش بلامانع است. اینکه خواسته کمیته انضباطی اجرایی شده و نتیجه داده است جای خوشحالی دارد.

رئیس کمیته انضباطی در پایان به سایت فدراسیون فوتبال گفت: ما با جدیت بر تصمیم خود ایستاده‌ایم و بدون شک اگر باشگاهی بدهی های خود را تسویه نکند، اجازه فعالیت نخواهد داشت. ضمن این که به باشگاه‌ها اعلام کرده‌ایم می توانند ۵۰ درصد بدهی خود را پیش از شروع فصل و ۵۰ درصد باقی‌ مانده را در طول فصل تسویه کنند. ما همچنان پیگیر و منتظر باشگاه‌های بدهکار هستیم تا با رفع مشکلات مالی خود، اجازه حضور در مسابقات پیش‌رو را برای‌شان صادر کنیم.

 

به نقل از تسنیم , ورزش ۳


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :