به گزارش تبریزمن، قرارداد بازیکنان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز برای حضور در لیگ دسته یک باشگاه های کشور در فصل ۹۴- ۹۵ در هیات فوتبال آذربایجان شرقی ثبت شد.

سرپرست تیم فوتبال ماشین سازی تبریز روز دوشنبه افزود: تعداد ۲۹ نفر از بازیکنان تیم دقایقی قبل با حضور در هیات فوتبال استان قراردادهای رسمی خود با این باشگاه را امضاء کرده و بلافاصله از تبریز عازم تهران شدند تا به طور رسمی این قراردادها در فدراسیون نیز ثبت شود.

سیدمحمد علوی افزود: با توجه به آخرین روزهای مهلت باقی مانده برای ثبت رسمی قراردادها ، تصمیم گرفته شد بلافاصله پس از ثبت قراردادها در هیات فوتبال آذربایجان شرقی ، تمامی نفرات عازم تهران شده و قراردادهای خود در فدراسیون را نیز تا پایان امروز / دوشنبه / ثبت رسمی کنند.

به نقل از ایرنا، وی گفت: مجتبی جانفشان و پیمان شاملو در پست دروازه بانی، سجاد حسینیان نژاد، مجتبی بیژن، حسن نجفی، وحید فارغ، علی جراح کار و مهدی محمدپور در خط دفاعی، علی پورمحمد، محمد شاه محمدی، سیامک درگاهی، اتابک زارعی، علی مرتضایی، محمد خانزاد، فرشاد پورخانمحمدی، پژمان جاهد، جعفر برزگر، سجاد سیفی، سعید اقبالی، کمال الدین نیکخو، محمد رستمی، یزدان عباسیان، افشین دانشیان، حسین دوست دار، شاهین توکلی و فرزاد طاهری در پست هافبک و اکبر آفاقی، فرزاد محمدی و بهنام بیراموند با ماشین سازی قرارداد بستند.

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هفته اول لیگ دسته یک باشگاه های کشور روز دوشنبه ۲۶ مرداد در بندرعباس به مصاف آلومینیوم این شهر می رود.

نادر دست نشان سرمربی این تیم است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :