مدیر پروژه موتور جستجوگر «پارسی جو» از نصب جامع ترین سرویس دانلود کشور بر روی موتور جستجوگر ملی خبر داد.

به گزارش تبریزمن، علی محمد زارع بیدکی گفت: برای پاسخگویی به نیاز فارسی زبانان دنیا و همچنین تسریع روند دانلود در فضای مجازی، جامع ترین، جدیدترین و بروزترین سرویس دانلود بر روی موتور جستجوگر «پارسی جو»، نصب و راه اندازی شد.

وی تصریح کرد: این سرویس این امکان را فراهم می کند که مدت زمان دانلود کردن در کشور بسیار کاهش یابد. این سرویس دانلود اسناد نرم افزاری، بازی، فیلم و اپلیکیشنهای موبایل را پوشش می دهد.

زارع بیدکی گفت: هم اکنون وقتی کاربر به دنبال یک نرم افزار یا یک فایل خاص برای دانلود می گردد باید به سایتهایی که در زمینه های مربوطه فعالیت می کنند مراجعه کرده و فایل مورد نظر را در آن جستجو کند، سپس با لینک سایت و یا لینک مستقیم، فایل خود را دانلود کند، در حالی که از این پس کاربران می توانند با استفاده از این سرویس جدید، فایل مورد نظر را بلافاصله پس از جستجو، یافته و دانلود کنند که این موضوع سرعت دانلود را به نصف زمان گذشته کاهش می دهد.

وی گفت: موتور جستجوگر ملی «پارسی جو» به دلیل قدرتی که در بحث خزش، نمایه سازی و رتبه بندی اسناد دارد می تواند با کیفیت بهتر، سند و اطلاعات را از تمامی سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند استخراج و به کاربر ارائه دهد.

مدیر پروژه موتور جستجوگر «پارسی جو» ادامه داد: سرویس دانلود جستجوگر ملی این امکان را به کاربران می دهد که در حداقل زمان به بهترین نتایج در زمینه دانلود فایل ها برسند، به این صورت که این سرویس بهترین سایت های دانلودی ایران را خزش کرده و اطلاعات آنها را نمایه سازی و نگهداری می کند و با جستجوی کاربر نتایج را به او نمایش می دهد.

وی در خصوص علت نصب این سرویس بر روی موتور جستجوگر ملی گفت: براساس برآوردهای انجام شده، سومین پرس و جوی پرتکرار کاربران در سال گذشته، ماهیت دانلودی داشته است، بر همین اساس تلاش کردیم تا به این نیاز پر کاربرد جامعه پاسخ دهیم.

زارع بیدکی خاطرنشان کرد: موتور جستجوگر ملی تاکنون ۱۲۰ هزار سند قابل دانلود را که شامل اسناد نرم افزاری، بازی، فیلم و موبایل بوده را شناسایی کرده و به طور مداوم در حال بروز رسانی است و به زودی از انواع دیگری از فایلهای دانلودی نظیر کتابهای الکترونیکی، آهنگ، انیمیشن و غیره پشتیبانی می کند.

وی گفت: این سرویس قادر است جدیدترین پست های یک دسته بندی خاص و یا جدیدترین پست های اضافه شده به یک سایت را شناسایی و به کاربر نمایش دهد. کاربران می توانند با مراجعه به آدرس download.parsijoo.ir از قابلیتهای این سرویس بهرمند شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :