مدیر سی و یکیمن دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان گفت: جایزه تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان به ۱۱۰هزار دلار افزایش می یابد.

به گزارش تبریزمن، وی برگزاری سی و یکیمن دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان را افتخاری برای کشور عنوان کرد و گفت:این تور با بیش از سی سال قدمت هر بار با قدرت و قوت بیشتری برگزار می شود و امیدوارم در سال های آتی و با تلاش جمعی سطح کیفی آن بالاتر رود.

جمشید نظمی افزود: تلاش خواهیم کرد تا برگزاری این تور در هر سال بهتر از قبل باشد و به همین منظور جایزه ۶۰ هزار دلاری سالهای گذشته به ۱۰۰ هزار دلار و در دوره سی و یکیمن دوره تور دوچرخه سواری نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان به ۱۰ هزار دلار افزایش یافته است.

نظمی به ظرفیت بالای دوچرخه سواری این استان اشاره کرد و گفت: دوچرخه سواران استان حرف های زیادی برای گفتن دارند و نمایندگان خوبی برای ایران در عرصه های بین المللی بوده اند.

وی ابراز امیدواری کرد که دوچرخه سواران در این تور در کنار هم رقابتی سالم و بیادماندنی داشته باشند.

گفتنی است سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه‌ای دوچرخه سواری ایران – آذربایجان با شرکت ۲۱ تیم داخلی و خارجی از ۴ قاره جهان، از تاریخ ۲۴ الی ۲۹ اردیبهشت ماه در مجموع ۱۰۰۴/۶ کیلومتر در شش مرحله در مسیر استانهای آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :