سجاد حسین زاده در ابتدای برنامه امشب موج فوتبال، به عنوان کارشناس حضور داشته و در خصوص حواشی پیرامون تیم های آذربایجان به خصوص تراکتورسازی صحبت کرد.

به گزارش تبریزمن، وی در خصوص آخرین وضعیت تیم تراکتورسازی و  در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی رخ دهد تیم تراکتورسازی امتیاز می گیرد گفت: امروزه هر کجا که می رویم، به دفعات مشکلات و حواشی تیم تراکتورسازی را می پرسند و همشهریان بیشتر از ما نگران و جویای حال تیم هستند. بحث نفر نیست ولی احساس هواداران در این میان بیشتر از همه اهمیت دارد.

وی ادامه داد: همیشه گفته ایم باید حمایت کنیم، ولی دیگر وقت دادن معقول نیست. باید  در این مدت کارهایی صورت می گرفت که نگرانی ما نیز این است که کاری صورت نگرفته و علارغم احترامی که به باشگاه داریم، اما بیست روز مسابقات تعطیل است تمامی تیم ها بهترین وقت است نقاط ضعف و قوت خود را رفع کنند، ولی متأسفانه سرمربی تیم در تبریز نیست و نمی توانیم تیم را به شرایط آرمانی خود بازگردانیم.

حسین زاده ادامه داد: علارغم احترامی که به تونی قائلم، فرصت خوبی برای مرخصی نبود، آقای عباسی در تهران حضور دارند. خیلی مسائل وجود دارد ولی وقت را برای جم و جور کردن تیم از دست داده ایم.

وی در جواب این سوال که در بیست روز چه کاری می توان کرد پاسخ داد: اشتباهاتی در اول فصل صورت گرفته است و تفکر غالب بر تیم اشتباه بود. ساختار شکنی کرده ایم. روال فوتبال و باشگاه داری، این است که ۸۰% تیم تغییر نکند و این استاندارد جهانی است.

کارشناس فوتبال بیان کرد: تعویض شاهین ثاقبی مورد بحث است. اگر مدیریت قوی داخل زمین بود بازیکن نمی توانست به این راحتی بعد از تعویض به سمت رختکن برود. ثاقبی باید بداند در کدام تیم بازی می کند. ثاقبی در تراکتور ثاقبی شده است. احترام زیادی به نریمان جهان داریم ولی وی باید زحمات زیادی برای دریافت بازوبند کاپیتانی داشته باشد. جایگاه بازوبند کاپیتانی در تراکتورسازی بسیار کم شده است.

وی در خصوص جدایی سربازها از تراکتورسازی گفت: همان صحبتی که هفته ها بحث می شود. واقعیت این است که امسال کارمان اما و اگر شده و می توان گفت تجربه جدیدی تجربه کردیم چرا که بیشتر بازیکنان سرباز شده است. همانطور که گفتم در حوزه فوتبال ساختار شکنی کردیم و روال عادی را طی نکردیم چرا که بیش از ۲۰ درصد در یک تیم حرفه ای تغییرات صورت نمی گیرد و به همین دلیل تراکتورسازی امسال دچار چالش شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :