به گزارش تبریزمن، تیم سیاه‌جامگان جمعه درحالی در تبریز به مصاف تراکتورسازی می روند که همچنان در حال تغییر و پوست‌انداختن هستند.

شاگردان فرهاد کاظمی، در بازی با تراکتور باوجود اینکه محسن فروزان و سجاد رهبر را به‌دلیل اخراج سرمربی‌شان دیگر در کنار خود نخواهند دید، اما یک بازیکن جدید به نام سولاکای که ملیتی عراقی‌سوئدی دارد را درخط دفاع خواهند داشت که هنوز مشخص نیست وضعیتش در چه حدی است.

مشکی‌ها که در طول تعطیلات سعی کردند در بازی تدارکاتی با پدیده شرایط خود را محک بزنند، خوب می‌دانند که شرایطشان در انتهای جدول بسیار خطرناک است و از حالا به بعد باید با انجام بازی‌های انتحاری ابتدا سعی در نباختن داشته باشند و بعد از آن به‌سراغ برد بروند، هرچند در تبریز باید به‌دنبال غول‌کشی باشند.

سیاه‌جامگانی‌ها با فرهاد کاظمی امیدوارند تا بتوانند جمع امتیازات خود را در لیگ برتر، هرچه سریع‌تر ٢رقمی کنند. آن‌ها این روزها با کسب تنها ٧امتیاز از ١١بازی خود، در رتبه چهاردهم جدول قرار دارند که این بسیار برای آن‌ها خطرناک است، اما کاظمی به هواداران و مسئولان این باشگاه قول داده تا در نیم‌فصل دوم، رتبه‌ای کاملا متفاوت را برای سیاه‌جامگان به دست آورد.

دیدار ۲ تیم تراکتورسازی و سیاه‌جامگان در حالی از ساعت ۱۵:۱۵عصر روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود که داوران این دیدار مشخص شد.

بر این اساس موعود بنیادی فر به‌عنوان داور وسط قاضی این دیدار حساس خواهد بود و سعید قاسمی و علی‌اکبر نوری نیز به‌عنوان کمک‌ها وی را در قضاوت این دیدار همراهی می‌کنند.

در این دیدار که از هفته لیگ پانزدهم به میزبانی تراکتورسازی برگزار می‌شود وحید کاظمی داور چهارم خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :