شهردار تبریز با صدرو پیامی، با گرامیداشت «نهم اردیبهشت، روز شوراها» شوراها را پشتیبان و ناظر برنامه‌های توسعه شهر توصیف کرد.

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی در پیام خود، یادآور شده است: خدا را شاکریم که تفکر شورایی که از آموزه‌های راهگشای دینی است؛ با پیروزی انقلاب اسلامی، به طور جدی وارد روند اداره شهرها شده است.

وی  پیشرفت‌های گسترده  شهر تبریز را در دوره‌های مختلف مدیریتی،  گواه بارز تاثیرگذاری شوراها دانسته و خاطرنشان شده است: امروز شهر تبریز در نقطه‌ای از توسعه و آبادانی واقع شده که جایگاه کم‌نظیر آن، مورد اذعان مجامع ملی و بین‌المللی است؛ این توفیقات، ریشه در هدایت، حمایت و نظارت ادوار شورای اسلامی شهر داشته و نام تبریز را به عنوان الگویی ارزنده و بانشاط در عرصه مدیریت شهری کشور، مطرح کرده است.

شهردار تبریز با اشاره به تعامل هدفمند شورای چهارم و شهرداری تبریز، متذکر شده است: دستاوردهای عمرانی و اجتماعی کلان‌شهر تبریز در سه سال اخیر، مرهون هدایت، حمایت و نظارت شورایی است که با برخورداری از اعضای دلسوز و متخصص، شهرداری را در اجرای برنامه‌های تحول‌آفرین شهری، یاری کرده‌اند.

دکتر نجفی در پایان این پیام با تبریک مجدد «نهم اردیبهشت، روز شوراها» اظهار امیدواری کرده است، تعامل مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز، همچنان، ضامن توسعه، عمران و آبادانی شهر تبریز باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :