سرمربی تیم گسترش فولاد گفت: با توجه به اینکه تراکتورسازی نماینده ایران در آسیا است و ما نمی‌خواستیم ذهنیت منفی مقابل تیم تراکتور نسبت به ما ایجاد شود به این ۲ بازیکن اجازه جدایی دادیم.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند، سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز در کنفرانس خبری پیش از دیدار سخت و نفس گیر برابر تیم نفت تهران، در خصوص شرایط تیم خود اظهار کرد:  بازی با نفت بازی سختی است اما ما فریب جایگاه این تیم در جدول را نمی‌خوریم و می‌دانیم که این رتبه می‌تواند رتبه‌ای کاذب برای این تیم باشد. نفت در حال حاضر در جایگاه واقعی خود قرار ندارد و ما در بازی فردا تلاش می‌کنیم با توجه به امتیاز میزبانی که در اختیار داریم اول یک بازی خوب را ارائه داده و سپس ۳ امتیاز را مال خود کنیم.

وی درباره وقفه هایی که در لیگ برتر اتفاق می افتد گفت: من نمی دانم کجای دنیا این اتفاق می افتد که یک تیم قبل از شروع فصل، در هفته سوم، بعد از هفته یازدهم و البته در نیم فصل و در هنگام بازی ملی بدنسازی کند. ایکاش کی روش کلاس آموزشی برای ما بگذارد که چگونه در یک فصل بدنسازی انجام دهیم. البته منافع ملی برای ما در اولویت قرار دارد اما در کدام لیگ این همه همسترینگ و رباط صلیبی پاره شده است؟ این خروجی لیگ برای ما مناسب نیست و من معتقدم این مساله به تیم ملی تاثیر منفی می زند. دیدید که در بازی با عمان تیم خوب نبود اما در بازی با ژاپن تیم بهتر بود چون در شرایط بازی قرار گرفته بود.

سرمربی تیم گسترش فولاد تأکید کرد: ر حال حاضر همه به فکر خودشان هستند که نباید اینطور باشد و بهتر است ما کلی فکر کنیم، اگر مسابقات به فصل سرما برسد مطمئناً مصدومان به مراتب بیشتری را هم تیم‌ها متحمل خواهند شد.

فراز کمالوند

کمالوند در مورد غایبان تیمش برای بازی فردا گفت: مهدی کیانی به دلیل محرومیت در بازی فردا حضور ندارد و محمدامین درویشی نیز مصدوم تیم ما است. سیدمحسن حسینی را هم به دلیل بی‌انضباطی که در اردوی شمال داشت تنبیه انضباطی کرده و در این دیدار در لیست ۱۸ نفره خود قرار ندادیم.

وی در مورد مشکلات داوری در مورد تیمش گفت: آقای عنایت در صحبت هایشان به این نکته اشاره کردند که گسترش فولاد بیشترین ضربه را از داوری خورده و همین که ایشان به این مسئله اذعان دارند برای ما کافی است.

کمالوند در مورد آینده تیمش گفت: در نیم فصل دوم مطمئناً امتیازات بیشتری را می‌گیریم و با توجه به اینکه بازیکنان باتجربه ما در هفته‌های گذشته عملکرد خوبی را داشته و هماهنگ‌تر از قبل عمل می‌کنند می‌توانیم در نیم‌فصل دوم ۶،۷ امتیاز بیشتر از نیم‌ فصل اول کسب کنیم.

وی در خصوص وضعیت مالی این تیم گفت: وضعیت مالی ما در سطح خوبی قرار دارد و اگر بهتر از سایر تیم‌ها نباشد بدتر هم نیست چون تیم ما به صورت خصوصی اداره می‌شود.

سرمربی تیم گسترش فولاد در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر صدور رضایتنامه سامان نریمان‌جهان و سعید آقایی گفت: با توجه به اینکه تراکتورسازی نماینده ایران در آسیا است و ما نمی‌خواستیم ذهنیت منفی مقابل تیم تراکتور نسبت به ما ایجاد شود به این ۲ بازیکن اجازه جدایی دادیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :