به گزارش تبریزمن، بعد از اتمام دیدار فینال جام حذفی که همراه با قهرمانی ذوب اهنی ها بود از سوی رئیس فدراسیون فوتبال مدال قهرمانی به تیم داوری اعطا شد.مدالی که واقعا احساس میشود ترکی مستحق گرفتن ان بود.البته حیف که فغانی نتوانست در این دیدار در کنار ترکی حضور داشته باشد تا او هم مدال قهرمانی! بگیرد.

بعد از حواشی زیادی که سوت های مشکوک فغانی در دیدار نهایی لیگ برتر برای از دست رفتن قهرمانی از دست تراکتوری ها و حتی نفت تهران داشت و با توجه به سابقه محسن ترکی که در فصل های قبل نقش فغانی را برای گرفتن قهرمانی از تراکتور بر عهده داشت، خیل عظیمی از هواداران فوتبال آذربایجان یکدل و یکصدا خواهان اهدای نشان افتخار به فغانی در مراسم قهرمانی جام حذفی بودند.

خیلی ها فغانی و ترکی را ماموران فدراسیون فوتبال برای تعیین قهرمان اصفهانی مسابقات مختلف ملی میدانند.گفته میشود فغانی و ترکی برای رسیدن به قله های اسیا مجبور به همکاری با باند اصفهانی های فوتبال ایران هستند، باندی که فدراسیون را رهن کرده و میخواهد چندین سال در اختیار داشته باشد.

بالاخره هیچ نمیتوان گفت مگر اینکه جای فغانی در کنار ترکی بعد از قهرمانی دومین تیم اصفهانی در فوتبال ایران خالی بود، امیدواریم هر دو داور عزیز کشورمان سالهای سال با خوش رقصی برای اصفهانی های فوتبال و تلاش برای عدم قهعرمانی تراکتورسازی به درجه های رفیع داوری در مجامعه بین المللی برسند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :