به گزارش تبریزمن،روزگاری فوتبال آذربایجان با سبزقبایانی شناخته میشد که هر وقت به مصاف تراکتورسازی میرفت دربی جنجالی و حساس تبریز در حضور پرشور هواداران هر دو تیم برگزار میشد.تیمی که روزگاری بهترین تیم شهرستانی فوتبال ایران لقب گرفت.

شاید خیلی ها ورزشگاه پیر باغشمال را با بازیهای ماشین سازی بشناسند، موضوعی که این روزها هم ادامه دارد.فوتبال آذربایجان این روزها چندین تیم در لیگ های مختلف دارد که در این بین فقط ماشین سازان پیر در ورزشگاه پیر باغشمال بازی میکند.

ماشین سازی تبریز ریشه دار ترین تیم فوتبال آذربایجان پس از سپری کردن روزهای ناخوش احوالی خود در سال های گذشته و دور ماندن از سطح اول فوتبال کشور امسال توانسته با تلاش مسئولین و انتقال امتیاز شهرداری، در رقابت های لیگ دسته یک برای کسب سهمیه لیگ برتری تلاش کند.

تصویر زیر مصاف آن روزهای ماشین سازی و استقلال تهران را در سطح اول فوتبال کشور نشان میدهد.دیداری که قلعه نویی با پیراهن شماره هشت برای آبی های پایتخت بازی میکرد و امیر داداش ضیائی با شماره هشت برای سبزقبایان آذربایجان،این تصویر به خوبی میتواند عظمت دوران گذشته تیمی را نشان دهد که در چندین سال گذشته در سایه نامرادی ها و کم کاری های برخی آقایان هر روز دست به دست میشد و روز به روز مشکلاتش بیشر میشد.

image-17e6376e17ad1d6a0cfd96e9f8ab231f668f344120a21deded99f1e393bc5336-V


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :