به گزارش تبریزمن، ملوان بندر انزلی در هفته سیزدهم از رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج همیشه فارس میزبان تراکتورسازی خواهد بود.

زمان و مکان مسابقه:

دوشنبه ۹ آذر ۹۴ ساعت ۱۵:۱۵ / ورزشگاه تختی انزلی

آب و هوا

دمای هوا در حین انجام بازی ۱۳ درجه سانتیگراد و مسیر وزش باد از شمال غربی با سرعت ۱ متر بر ثانیه و میزان رطوبت ۹۳ درصد خواهد بود.

وضعیت کلی هوا در حین انجام بازی صاف تا قسمتی ابری پیش بینی شده است.

تراکتورسازان در حالی در این دیدار به میدان خواهند رفت که بازی قبلی خود را در ورزشگاه خانگی با تساوی به پایان رسانده و این بازی عزم خود را جزم خواهند کرد تا بتوانند نتایج دور از انتظار خود را با کسب برد در این مسابقه خارج از خانه جبران نمایند. تراکتوری ها هفته پیش مقابل تیم ته جدولی سیاه جامگان ابوالمسلم مشهد نتیجه ای بهتر از تساوی کسب نکردند تا همچنان خطر اخراج تونی اولویرا، سرخ ها را تهدید کند.

تیم تراکتورسازی تا اینجای مسابقات با کسب ۱ برد، ۵ تساوی و ۱ باخت در بازی های خانگی و کسب ۸ امتیاز از ۱۴ امتیاز ممکن، مورد قبول پرشورها واقع نشده و اکثر هواداران مدیریت باشگاه را عامل این نتایج ضعیف می دانند. این تیم غیر از بازی های ضعیف خانگی، در بازی های خارج خانه نیز توفیق چندانی نداشته و با کسب ۲برد، ۱ تساوی و ۲ باخت و کسب ۷ امتیاز از ۱۵ امتیاز ممکن روند نزولی خود را تداوم بخشیده اند.

تیم محبوب آذربایجان هم اکنون با کسب ۱۵ امتیاز از ۱۲ مسابقه انجام شده در رده یازدهم جدول مسابقات لیگ برتر قرار گرفته و تا حدودی قهرمانی در این مسابقات را که قول مدیریت و کادرفنی در ابتدای فصل بود، دور از دسترس قرار داده است. بهترین گلزن تراکتور تا پایان هفته دوازدهم، بختیار رحمانی بازیکن سرباز و ۳ گله این تیم می باشد.

با توجه به شرایط جدول و اختلاف کم تیم ها در جدول رده بندی، تراکتورسازان با کسب هر ۳ امتیاز این بازی می توانند در خوشبینانه ترین حالت تا رده هفتم جدول رقابتها صعود کنند که این در صورتی میسر خواهد بود که تیم پدیده و گسترش فولاد نتیجه ای غیر از برد و تیم پرسپولیس موفق به کسب امتیاز نشود. شایان ذکر است تراکتورسازی بدون حضور سه بازیکن پا به این میدان خواهد گذاشت. سیناعشوری، مهرداد بایرامی و فردین عابدینی مصدومان تیم در این دیدار حساس هستند.

ملوان و تنها یک برد مقابل تراکتور

تراکتورسازی تبریز در ۱۲ دیداری که برابر ملوان در یگ برتر انجام داده صاحب ۵ برد، ۶ مساوی و یک باخت شده است.

در ۱۲ دیدار مورد اشاره تراکتور ۱۳ گل زده و ۸ گل خورده داشته و به عبارتی ۵ گل از حریفش بیشتر به ثمر رسانده است.

این ۲ تیم در سال ۱۳۵۶ مهمترین دیدار خود را برگزار کرده اند. فینال اولین دوره جام حذفی در سال مورد اشاره بین ۲ تیم برگزار شده و با برد جذاب ۴ ـ ۱ ملوانان پایان یافته و به قهرمانی انزلی چی ها منجر شده است.

غیبت دو بازیکن تراکتور مقابل ملوان

دو بازیکن تیم تراکتورسازی به دلیل مصدومیت تیمشان در مقابل ملوان همراهی نمی‌کنند. سینا عشوری بدلیل شکستگی انگشتان پا و مهرداد بایرامی که دچار مصدومیت شده بودند و در تمرینات غیبت داشتند، نمی‌توانند در بازی با ملوان به میدان بروند.

حامی مالی جدید تراکتور
براساس شنیده‌ها مسئولان تیم فوتبال تراکتورسازی با حامی مالی جدید قرارداد امضا کرده‌اند. به نظر می‌رسد مشکل مالی تراکتور تا حدودی مرتفع شده است. تراکتوری‌ها با روحیه مضاعف ناشی از حل مشکلات مالی به انزلی می‌رود.

تراکتوری‌ها با اتوبوس به انزلی می‌روند

در حالی که شهر انزلی فاقد فرودگاه بوده از این رو تیم فوتبال تراکتورسازی با اتوبوس راهی این شهر شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :