به گزارش تبریزمن، دو تیم تاسیسات دریایی و دبیری تبریز روز جمعه ششم شهریور از سری رقابت های هفته هفتم مسابقات لیگ برتر از ساعت ۱۷:۰۰ به مصاف هم خواهند رفت تا حساس ترین و جذاب ترین بازی این هفته فوتسال را برگزار نمایند.

تاسیسات دریایی در حال حاضر نه تنها قدرتمندترین تیم ایران، بلکه قدرتمند ترین تیم آسیا نیز می باشد. شاگردان وحید شمسایی موفق شدند چند هفته پیش قهرمانی در رقابت های آسیا را تجربه کرده و برای کشور افتخار آفرینی کند.

تاسیسات در حال حاضر با ۱۶ امتیاز از ۶ بازی با قاطعیت در صدرجدول رده بندی رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور حضور دارد و حتی در صورت باخت در بازی این هفته خود نیز می تواند صدرنشینی را حفظ کند. شمسایی که خود زمانی عنوان سرمربیگری تیم دبیری را بر عهده داشته و با این تیم به مقام قهرمانی رقابت های لیگ برتر نیز دست یافته بود، بهترین خاطرات را از تبریز در ذهن دارد. او در اولین تجربه مربیگری خود، با این تیم توانست به موفقیتی فوق العاده دست یابد و حال در مقابل این تیم قرار خواهد گرفت.

در طرف مقابل تیم دبیری تبریز هم از وضعیت خوبی برخوردار می باشد. شاگردان اصغری مقدم هفته گذشته توانستند در دیداری دشوار، برابر میثاق تهران به برتری رسیده و خود را به جمع بالانشینان بازگرداند. افشین دبیری مالک باشگاه، طی گفتگویی از اهمیت بالای این دیدار برای تیم خود سخن گفته و از طرف دیگر به روابط دوستانه خود با وحید شمسایی اشاره کرده است.

هر چند عوامل دو تیم سعی دارند بازی را خانوادگی جلوه دهند اما ارزش تصاحب امتیازهای بازی می تواند حتی یک دیدار خانوادگی را هم تبدیل به یک جدال تمام عیار و حساس کند.

گفتنیست باشگاه دبیری همزمان با ولادت امام رضا (ع) قسط دوم بازیکنان و کادرفنی را بهمراه پاداش برد برابر میثاق پیش از تمرین در جلسه ای که به همین منظور در باشگاه برگزار شده بود در قالب چک پرداخت کرد تا پیش از بازی حساس جمعه برابر تاسیسات دریایی تهران ، بازیکنان دبیری شارژ مالی شوند.

حال باید منتظر ماند و دید که دیدار حساس دو تیم چه نتیجه ای در بر خواهد داشت، آیا دبیری خواهد توانست با کسب برتری در برابر قهرمان آسیا و دومین پیروزی متوالی خود، خط و نشان قهرمانی را برای سایر رقیبان کشیده و زنگ خطر را به صدا درآورد یا اینکه شاگردان شمسایی همچنان با قدرت بلامنازع خود در صدر جدول باقی خواهند ماند.

w6_y94_futsal_dabiri_tasisat_800width


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :