به گزارش تبریزمن، در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتورسازی تبریز روز جمعه در اهواز مهمان تیم استقلال خوزستان است.

استقلال خوزستان بعد از قهرمانی نیم فصل برابر سپاهان اصفهان به تساوی دست یافته و برابر تیم‌های استقلال تهران و پرسپولیس و فولاد خوزستان مغلوب شده بود. اما هفته گذشته در تهران برابر سایپا به برتری یک بر صفر دست یافت تا با ۳۶ امتیاز تنها به دلیل تفاضل گل ضعیف‌تر در رده دوم قرار گیرد.

تراکتورسازی تبریز نیز بعد از نیم فصل ابتدا نفت را در تهران مغلوب کرد، اما در دو بازی بعدی برابر گسترش فولاد و راه‌آهن تهران به تساوی رسیده و در بازی برابر پدیده نیز شکست خورد تا با ۲۷ امتیاز در رده هفتم قرار داشته باشد.

تراکتورسازی تبریز در این فصل از سفر به اهواز خاطرات خوبی را داشته و هر دو تیم فولاد خوزستان و استقلال اهواز را شکست داده است و به دنبال سومین برد متوالی خود در اهواز است.

بازی رفت دو تیم در تبریز با تساوی بدون گل به اتمام رسیده بود. استقلال خوزستان با ۸ گل خورده بهترین خط دفاعی را در اختیار داشته و در خط حمله نیز ۲۰ گل به ثمر رسانده است همچنین تراکتورسازی با ۱۹ گل زده و ۱۴ گل خورده در ۱۹ بازی این جایگاه را در جدول کسب کرده است.

زوج خط حمله تراکتورسازی شریفی و الونگ در ۱۸۰ دقیقه هنوز موفق به گلزنی نشده‌اند، اما امیر قلعه‌نویی امیدوار است در اهواز خط حمله تیمش برابر قوی‌ترین خط دفاعی سه امتیاز بازی را به حساب تراکتورسازان واریز کند.

بازی تیم‌های تراکتورسازی تبریز با استقلال خوزستان روز جمعه ۲۳ بهمن در اهواز برگزار می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :